چگونه در بازی Call of Duty Warzone تبدیل به بازیکن بهتری شویم ؟

چگونه در بازی Call of Duty Warzone تبدیل به بازیکن بهتری شویم ؟

دانلود بازی Call of Duty Warzone

سری Call of Duty نیز از قافله عقب نماند و با منتشر کردن Call of Duty Warzone، یک تجربه بی‌نهایت جذاب در این سبک را به‌صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار داد. در این مقاله می‌خواهیم با ارائه راهنمایی‌های کاربردی، طعم پیروزی را به‌دفعات بیشتری سراغ شما بیاوریم. بسیاری از این راهنمایی‌ها برای افراد مبتدی و تازه‌وارد نوشته‌شده است.

قبل از فرود آماده مبارزه باشید

یکی از نکته‌های جالب Warzone آن است که شما هنگام پریدن از هواپیما، می‌توانید به کشتن بازیکنان حریف بپردازید! بلافاصله چتر نجات خود را باز کنید و دوباره آن را ببندید. با انجام این کار، شما می‌توانید از اسلحه خود استفاده کنید و به دشمنانی که در هوا یا زمین هستند تیر بزنید. پس شما باید حواستان به بازیکنانی که این حرکت را انجام می‌دهند باشد وگرنه ممکن است قبل از فرود آمدن آسیب ببینید. البته یادتان باشد که قبل از رسیدن به زمین چتر نجات خود را دوباره باز کنید!

زیاد نگران دایره امن نباشید

برعکس دیگر بازی‌های این سبک که رسیدن به دایره امن اولویت اصلی هر بازیکن به‌حساب می‌آید، Warzone این بخش را کم‌رنگ‌تر کرده است. در سه‌چهارم ابتدایی هر بازی، احتمال آنکه شما مسافت زیادی با دایره امن داشته باشید کم است و اگر از همان اول بازی در داخل دایره امن باشید، می‌توانید مدت‌زمان زیادی را با آرامش و بدون ترس از کشته شدن در گازها، بازی خود را انجام دهید.

میزان کوچک‌تر شدن دایره امن در Warzone نسبت به دیگر بازی‌های بتل رویال کمتر است. این مسئله باعث می‌شود تا شما با طی کردن مسافت‌های کوتاه، سریعاً به دایره امن بعدی برسید. اگر هم در قسمت‌های مرکزی دایره امن هستید، شاید تا اواخر بازی نیازی به تکان خوردن از جایتان نباشد. پس خیلی نگران یادگرفتن مکانیزم دایره امن این بازی نباشید!

فروشگاه‌های موجود در محیط بازی، بسیار مهم هستند

فروشگاه‌های زیادی در محیط بازی وجود دارند که شما با پرداخت پول، می‌توانید توانایی‌ها و تجهیزات مهمی را خریداری کنید. شما با جمع‌آوری پول در هر بازی، می‌توانید خود را تبدیل به هدفی قدرتمندتر در طول آن بازی کنید. پس اگر دشمنی را مشاهده کردید، سعی کنید تا با کمک تیم خود او را بکشید و با استفاده از پول به‌دست‌آمده، خود و یا اعضای گروهتان را قوی‌تر کنید.

 Call of Duty Warzone

در استفاده از پولتان خسیس نباشید

سعی کنید بلافاصله از پولی که به دست می‌آورید استفاده کنید و در خرج کردن آن خسیس نباشید. اولویت اصلی شما باید جمع‌آوری 4500 دلار پول برای خرید قدرتی باشد که شما را پس از مردن زنده می‌کند. پس از خرید این آیتم، با توجه به سلیقه و سبک بازی خود می‌توانید آیتمی را از فروشگاه بازی انتخاب کنید اما بیهوده پولتان را نگه ندارید. اگر بمیرید، پولتان از دست می‌رود و حتی اگر بتوانید در دوئل پیروز شوید و به بازی برگردید، نگه‌داشتن پولتان هیچ فایده‌ای ندارد مگر آنکه به دنبال خرید آیتم خاصی باشید.

بیهوده مبارزه نکنید

اگر مدام با تیم‌های حریف به یک مبارزه بیهوده بپردازید و به سمت آن‌ها بیهوده شلیک کنید، تیرها و زره شما به‌سرعت تمام می‌شود و با موقعیت‌های بسیار سختی روبه‌رو خواهید شد. تنها اشخاصی مدام به سراغ مبارزه می‌روند که یا برتری بیشتری نسبت به تیم حریف دارند و یا از قدرت و توانایی خود در نشانه‌گیری و کشتن دشمنان با چند تیر مطمئن هستند. در غیر این صورت مبارزات متوالی، تنها باعث از بین رفتن مهمات شما خواهد شد و هیچ فایده‌ای برای گروهتان نخواهد داشت.

اگر در ارتفاع بالاتری نسبت به دشمنان قرار دارید و مشکلی در زمینه میزان مهمات ندارید، می‌توان گفت که شما برتری خوبی در چنین موقعیتی دارید. در این صورت مبارزه کردن با تیم حریف می‌تواند مفید واقع شود اما باید دقت داشته باشید که در صورت کشتن حداقل یکی از دشمنان، احتمال فرار کردن تیم حریف و لو رفتن کامل موقعیت شما وجود دارد. پس اگر می‌دانید که نمی‌توانید تیم حریف را با سرعت بالایی از بین ببرید، شروع یک مبارزه طولانی می‌تواند به ضرر شما تمام شود.

می‌توانید از گاز کمک بگیرید

قرار داشتن در کنار گاز و به عبارتی در گوشه‌های دایره امن، یک استراتژی بسیار خطرناک اما به‌دردبخور است. این استراتژی به دلیل سرعت حرکت بسیار بالای گاز در اواخر بازی، بسیار خطرناک به‌حساب می‌آید اما از طرفی چون پشت سر شما گاز وجود دارد، مطمئن هستید که هیچ‌کس نمی‌تواند از پشت به شما حمله کند. این استراتژی بیشتر برای بازیکنانی جوابگو است که با سرعت‌بالای گاز آشنایی دارند و می‌دانند که بر اساس موقعیت فعلی خود، دقیقاً چند ثانیه قبل از شروع حرکت گاز باید به سمت دایره امن بروند.

متناسب با سلاح‌هایتان درگیر شوید

ما درباره تهاجمی بازی کردن صحبت‌های زیادی کردیم اما حمله کردن به قلب دشمن زمانی که شما تنها سلاح‌های تک‌تیرانداز دارید کاملاً بی‌معنی است! اگر هم بالای ساختمان‌های بلند بروید و به غیر از SMG سلاحی نداشته باشید، باز هم تکنیک‌های گفته شده در بالا کاملاً بیهوده خواهد بود. تنها سلاح‌هایی مانند Assault Rife ها و LMG ها هستند که می‌توانند هم از فاصله نزدیک و هم از فاصله نسبتاً دور کشنده باشند. پس سعی کنید متناسب با سلاح‌هایی که دارید با دشمنان مبارزه کنید و به بازیکنان حریف برتری بیهوده ندهید.

سعی کنید سراغ مکان‌های شلوغ هم بروید

هنگام شروع کردن Warzone، بازیکنان جدید مطمئناً با مشکلاتی زیادی مانند نشانه‌گیری، میزان برد سلاح‌هایشان و نحوه استفاده از ساختمان‌های اطرافشان مشکل دارند. بهترین کار برای بهبود مهارت خود، فرود آمدن در مکان‌های شلوغ است. اگر شما در مرکز نقشه فرود بیایید، با بازیکنان بسیار زیادی رو در رو خواهید شد که می‌تواند تمرین فوق‌العاده خوبی برای شما باشد. با انجام این کار، مهارت تصمیم‌گیری و نشانه‌گیری شما بالاتر خواهد رفت و شانس بردتان در بازی‌های آینده بیشتر می‌شود؛ اما هنگامی که در مکان‌های شلوغ فرود می‌آیید، سعی کنید آن دست از بازی را به‌عنوان تمرین در نظر بگیرید چراکه احتمال بردنتان هنگامی‌که در مکانی شلوغ فرود می‌آیید، بسیار کم است.

نقشه بازی را یاد بگیرید

اگر شما بتوانید بخش‌های مختلف نقشه و مکانیزم‌های آن را یاد بگیرید، برتری بسیار زیادی را نسبت به بازیکنان دیگر کسب خواهید کرد. هر بازیکنی که قسمت‌های مختلفی از نقشه و ساختمان‌های آن بخش را کامل به حافظه خود بسپارد، احتمال زنده ماندنش در موقعیت‌های وخیم نیز بیشتر می‌شود چراکه راه‌های فرار بیشتری در ذهنشان وجود خواهد داشت. برای مثال شما می‌توانید از کابل آسانسور‌ها در ساختمان‌ها استفاده کنید و با سرعت بالایی به بالا یا پایین ساختمان برسید درصورتی‌که اگر دشمنان شما تازه‌کار باشند، سعی می‌کنند تا از پله استفاده کنند.

از هم‌تیمی‌هایتان کمک بگیرید

برای پیروز شدن در Warzone، سعی کنید منابع و تجهیزات خود و هم‌تیمی‌هایتان را به‌صورت گروهی استفاده و تقسیم کنید. اگر سعی کنید تنها از پول و مهمات خودتان برای پیروزی استفاده کنید، شانس شکست خوردن شما بسیار زیاد است. پس از هم‌تیمی‌های خود کمک بگیرید و به آن‌ها کمک کنید و از مهمات و پول، به‌صورت تیمی استفاده کنید. اگر هم می‌خواهید وارد مبارزه‌ای با دشمن شوید، اول مکان بازیکن حریف را پینگ کنید و سپس همراه با هم‌تیمی‌های خود به سمت او بروید.

برای دانلود مستقیم بازی از وبسایت کلوپ استاد بازی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود بازی Call of Duty Warzone 

برای دید بهتر به بازی و موارد بیشتر میتوانید ویدیو زیر را نیز تجربه کنید
ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!