دانلود بازی A Hat in Time Ultimate Edition برای کامپیوتر

یکی از سبک‌هایی که دست سازندگان بازی‌های ویدیویی را برای نوآوری و ایده پردازی باز می‌گذارد، پلتفرمر سه‌بعدی است زیرا وجود مکانیک‌های ساده گیم پلی در آن باعث می‌شود قدرت مانور زیادی در اختیار سازندگان باشد و به عناصر دیگر هم بتوانند بیشتر توجه کنند. بازی A Hat in Time از استودیو Gears of Breakfast یکی از همین عناوین بوده که ماجراجویی‌های یک دختر که عاشق کلاه‌های جادویی است را روایت می‌کند.

شما در این بازی نقش یک دختر کوچک را بازی می‌کنید که به کلاه‌های جادویی برای قدرت‌هایی که به او می‌دهند علاقه‌مند ‌است. همین علاقه، او را درگیر ماجراهای مهیج و جذابی در دنیای وسیع بازی می‌کند. این دختر یک سفینه فضایی ویژه داشته که توسط آن گشت‌وگذار می‌کند اما روزی تمام سوختش تمام‌ شده و او را در سیاره‌ای اسیر می‌کند. حالا او باید برای نجات از این سیاره، تلاش کرده و سوخت خودش را بازیابی کند. در این مسیر اما ماجراهای پرمخاطره و هیجان‌انگیزی در انتظار دختر خواهد بود.

گستردگی مراحل و دنیای بازی از عوامل جذابیت A Hat in Time است. شما در طول بازی 5 دنیای بزرگ را تجربه خواهید کرد که در هرکدام، ماجراها و مراحل متفاوتی منتظرتان هستند. برای مثال باید پرونده یک قتل داخل قطار را حل کنید و یا در یک کارناوال تفریحی شرکت کرده و…. که همگی آن‌ها جذابیت ویژه‌ای دارند. سبک گیم پلی هم همان چیزی است که از یک پلتفرمر سه‌بعدی انتظار دارید. کاراکتر شما با پریدن و غلت زدن باید به نقاط جدید برود و حلقه‌های امتیاز جمع کند. کلاه‌های جادویی نیز نقش بزرگی را بازی کرده و با پیدا کردن کلاه‌های جدید می‌توانید قابلیت‌های متفاوتی را به دست آورید. A Hat in Time را می‌توان به‌نوعی شبیه به Mario نینتندو دانست، همان‌قدر سرگرم‌کننده، گسترده و جذاب.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Death’s Door و Super Mario Odyssey را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی A Hat in Time Ultimate Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.