دانلود بازی A Little Golf Journey برای کامپیوتر

دانلود بازی A Little Golf Journey

تجربه ورزش‌های مختلف در قالب بازی‌های ویدیویی امری قدیمی بوده و بسیاری از رشته‌ها عناوین مخصوص به خودشان را دارند. همین بازی‌ها می‌توانند در سبک‌های مختلفی طراحی شوند تا برای طیف سلیقه گسترده‌تری مناسب باشند، برای مثال برخی شبیه‌ساز کامل و دقیقی از آن ورزش بوده و برخی دیگر حالت آرکید داشته و بیشتر به یک بازی ویدیویی شبیه هستند تا خود ورزش. بازی A Little Golf Journey از استودیو Okidokico عنوانی جذاب بوده که ورزش گلف را سوژه خودش قرار داده است.

گیم پلی این بازی به‌شدت ساده بوده و بر محوریت ورزش جذاب و آرام‌بخش گلف طراحی شده است. شما با سفر به 10 زمین مختلف که ابتدا بدون رنگ هستند، بیش از 100 چالش مختلف گلف را به پایان خواهید رساند و هر بار که موفق شوید، توپ را داخل سوراخ بیندازید، رنگ به آن منطقه تا شعاعی مشخص برمی‌گردد تا به‌تدریج تمام منطقه رنگ خودش را به دست آورد. تنوع مراحل و طراحی آن‌ها بسیار بالا بوده و محیط‌های مختلفی را با سبک گرافیکی منحصربه‌فرد در بازی ملاقات خواهید کرد که مملو از چالش‌های سرگرم‌کننده و جذاب هستند.

به‌جز اهداف اصلی، اهداف فرعی مخفی نیز در مراحل گنجانده شده تا با انجام آن‌ها، به گنجینه‌های ارزشمند و آیتم‌های مختلفی دسترسی پیدا کنید. کنترل ساده بازی باعث می‌شود که به‌سرعت در آن مهارت لازم را کسب کرده و اصول را فرا بگیرید اما با پیشروی در مراحل، به‌مرور چالش آن‌ها نیز بیشتر شده تا علاوه بر درگیر کردن ذهن شما، از سرگرم‌کننده بودن بازی کاسته نشود و بتوانید به ادامه دادن ترغیب شوید. شاید این بازی شبیه‌ساز دقیقی از ورزش گلف نباشد اما در لذت‌بخش بودن تجربه آن نمی‌توان شکی کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Dorfromantik و Totally Accurate Battle Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی A Little Golf Journey با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.