دانلود بازی Aery Dreamscape برای کامپیوتر

دانلود بازی Aery Dreamscape

بازی‌های ویدیویی تا به امروز تجربیات متعدد و سرگرم‌کننده‌ای را در اختیار ما قرار داده‌اند. ما در دنیای مجازی بازی‌ها، به فضا سفر کرده‌ایم، در قرون‌وسطا جنگیده‌ایم، شهرهای بزرگ ساخته‌ایم و به نبرد با موجودات اهریمنی در جهنم رفته‌ایم. این تنوع بالای ماجراجویی‌ها یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این سرگرمی دیجیتال است. بازی Aery Dreamscape از استودیو EpiXR Games شماره جدیدی در سری Aery بوده که ماجراجویی را در قالب پرواز کردن با یک پرنده کوچک به خوردتان می‌دهد. این بازی تجربیات زیبا و آرامش‌بخشی را به خوردتان می‌دهد تا چند ساعتی در محیط‌های زیبا و چشم‌نواز غرق شوید و از گشت‌وگذار در آن لذت ببرید.

مانند تمامی عناوین سری Aery، در این بازی نیز نقش پرنده‌ای کوچک و جادویی را بر عهده خواهید گرفت که این بار به درون ذهن افراد مختلف سفر می‌کند تا رازهای مخفی، گذشته و ترس‌های هر کدام را کشف کند. گیم پلی آرامش‌بخش بازی، مملو از لحظات احساسی بوده و تجربه پرواز در محیط‌های آن، به‌شدت لذت‌بخش خواهد بود. سبک روایت داستان نیز کاملاً نوآورانه بوده و با گشت‌وگذار و پیدا کردن آیتم‌های مخفی، رازهای بیشتری از این دنیای زیبا خواهید فهمید.

بازی دارای 13 مرحله مختلف بوده که هر کدام سبک و سیاق طراحی منحصربه‌فرد داشته و ویژگی‌های ظاهری متفاوتی را پیش چشمانتان به نمایش خواهند کشاند. شما بازی را از دریچه چشم این پرنده کوچک دنبال خواهید کرد. هدف اصلی، گشت‌وگذار، پیدا کردن آیتم‌ها و رازهای مخفی و در یک کلام، تجربه حس آرامش داخل دنیای مجازی بازی است. سبک هنری گرافیک، استفاده از رنگ‌های زنده، پروازی آرام و لذت‌بخش و ساده بودن کنترل، باعث می‌شود لذتی بیش از حد را در این بازی جذاب ماجرایی تجربه کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Aery Sky Castle را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Aery Dreamscape با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.