دانلود بازی Aery Sky Castle برای کامپیوتر

دانلود بازی Aery Sky Castle

بازی‌های ویدیویی تا به امروز تجربیات متعدد و سرگرم‌کننده‌ای را در اختیار ما قرار داده‌اند. ما در دنیای مجازی بازی‌ها، به فضا سفر کرده‌ایم، در قرون‌وسطا جنگیده‌ایم، شهرهای بزرگ ساخته‌ایم و به نبرد با موجودات اهریمنی در جهنم رفته‌ایم. این تنوع بالای ماجراجویی‌ها یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این سرگرمی دیجیتال است. بازی Aery Sky Castle از استودیو EpiXR Games عنوانی ماجرایی و جذاب بوده که در قالب پرواز کردن، تجربیات زیبا و آرامش بخشی را به خوردتان می‌دهد تا چند ساعتی در محیط‌های زیبا و چشم‌نواز غرق شوید و از گشت‌وگذار در آن لذت ببرید.

در این بازی شما کنترل پرنده‌ای کوچک را بر عهده خواهید گرفت که در حال گشت‌وگذار یک دنیای فانتزی و زیبا است. شما در کنار او به مناطق مختلفی سفر خواهید کرد، تجربیات جدید به دست می‌آورید، رازهای مخفی را در گوشه و کنار دنیا برملا کرده و معماهای چالش‌برانگیز را حل خواهید کرد. گیم پلی بازی بسیار سرعت پایینی داشته و هدف اصلی، آرامش و لذت بردن شما است.

بازی دارای 10 مرحله اصلی بوده که هر کدام شکلی منحصربه‌فرد و متفاوت دارند و به زیبایی طراحی شده‌اند. تجربه پرواز با این پرنده کوچک که بطن اصلی گیم پلی را تشکیل داده سبک جدیدی از سرگرمی و لذت را به خوردتان می‌دهد. روایت داستانی بازی ساده بوده و به‌تدریج چیزهای جدیدی از دنیای مرموز و زیبای آن پیدا خواهید کرد و با آن بیشتر آشنا می‌شوید. اتمسفر قوی، آرامش و تصاویر زیبا، عناصر بارز بازی Aery Sky Castle هستند که می‌توانند چند ساعت شما را سرگرم نگه دارند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Exo One و Journey را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Aery Sky Castle با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.