دانلود بازی American Truck Simulator – Utah برای کامپیوتر

دانلود بازی American Truck Simulator - Utah

بازی‌های شبیه‌ساز مدت نه‌چندان طولانی است که وارد صنعت داغِ بازی‌های ویدیویی شده‌اند و حسابی دل طرفداران را به دست آورده‌اند. به لطف این بازی‌ها می‌توان تمام آنچه می‌خواسته‌ایم را تجربه کنیم و مهم نیست که دلمان می‌خواهد دکتر شویم یا اینکه سوار بر هواپیما و کاپیتان. ممکن است برای بسیاری از ماها کامیون‌ها و ماشین‌های باری فوق‌العاده مهم باشند و سواری آن‌ها نیز لذت‌بخش. استودیو SCS Software برای برطرف کردن عطش این دسته از بازیکنان، عنوان American Truck Simulator را ارائه کرده است و می‌توانید سوار بر ماشین‌های سنگین آن، در دل طبیعت بکر و زیبا برانید و در این میان نیز پولی به جیب بزنید. اخیراً بسته الحاقی American Truck Simulator Utah منتشرشده است و بازی را به مرزهای جدیدی کشانده است.

الحق و والانصاف رانندگی با ماشین‌های سنگین و درنوردیدن جاده‌ها چیز جالبی است و ایده‌اش ستودنی است. یکی از نقاط قوت این بازی نقشه آن است که بسیار وسیع و درگیر کننده است و شمارا ترغیب می‌کند که هرچه بیشتر مناطق آن را کشف کنید. بیش از 100 شهر متنوع در بازی وجود دارند که در هرکدام بخش‌های متفاوتی وجود دارد. داستان بازی از شهرهای کالیفرنیا و نِوادا آغاز می‌شود و به‌تدریج تمامی آمریکای شمالی را در برمی‌گیرد. تنوع ماشین‌های بازی نیز در نوع خود جالب است و این امکان را به شما می‌دهد که سوار ماشین موردعلاقه خود شوید. در آغاز بازی با یک مرحله آموزشی از شما پذیرایی می‌شود و بالاخره باید یاد بگیرید که این غول بی شاخ و دم را چطور برانید. بازی American Truck Simulator Utah ورود شما به ایالت یوتا را تبریک می‌گوید و قرار است که بزرگ‌ترین دریاچه نمک آمریکا دیدن کنید و همچنین ببینید که معماری و سبک زندگی این افراد به چه شکل است.

بازی American Truck Simulator لذت رانندگی در دل باران و آفتاب است. ازجمله افزودنی‌های جدید این بازی می‌توان به‌اضافه شدن مغازه‌ها و ساختمان‌ها اشاره کرد و همچنین سروکله زدن با صاحبان مشاغل نیز راحت‌تر شده است. یوتا سیزدهمین ایالت بزرگ آمریکاست و بیش از 3 میلیون نفر جمعیت دارد. این ایالات مرکز حمل‌ونقل و دانشگاه‌هاست و به دلیل پارک ملی طبیعی‌اش توریست‌های زیادی را به خود جذب می‌کند. بیش از 3500 مایل جاده پیش روی شماست و تنها کامیون دوست‌داشتنی شمارا می‌طلبد. پا روی گاز بگذارید و تنها در دل جاده برانید. دیگر سلطان جاده‌ها عنوانی کلیشه‌ای شده است همان‌که از مسیر لذت ببرید کافی است! اگر به این بازی علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به Euro Truck Simulator 2 بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی American Truck Simulator – Utah با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.