دانلود بازی Aquamarine برای کامپیوتر

دانلود بازی Aquamarine

ماجراجویی و کشف کردن چیزهای جدید یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که بازی‌های ویدیویی را تجربه می‌کنیم. این سرگرمی‌های دیجیتال تا به امروز ماجراهای متعددی را در قالب دنیاهای مجازی خود به خوردمان داده‌اند و ویژگی‌های هر کدام منحصربه‌فرد و خاص بوده‌اند. بازی Aquamarine از استودیو Moebial عنوانی ماجرایی و معمایی بوده که در آن باید به سیاره‌ای بیگانه سفر کنید، اقیانوس‌های وسیع آن را کشف کرده و رازهای پنهان هر کدام را به‌تدریج برملا کنید.

گیم پلی بازی سبک و سیاقی نوبتی داشته و عناصر بقا و گشت‌وگذار نیز در آن حضور دارد. شما وارد سیاره‌ای بیگانه شده‌اید که مملو از بسترهای اقیانوسی بوده و باید با سفر به نقاط مختلف آن، رازهای مخفی را کشف کرده، منابع مهم کشف کنید و تلاش کنید زنده بمانید. سطح چالش بازی در حد نسبتاً بالایی قرار دارد و تمامی ویژگی‌های آن با دقتی بالا طراحی شده‌اند تا تجربه‌ای لذت‌بخش و چالش‌برانگیز را به خوردتان دهد. ساخت ‌و ساز، پیدا کردن غذا، ارتقا وسایل و تجهیزات و بسیاری فعالیت دیگر را باید در طول پیشروی خود انجام دهید.

کاراکتر شما The Seeker نام داشته که به دنبال سیگنال مرموزی وارد این سیاره شده است. او پس از بررسی‌های اولیه متوجه می‌شود که بیشتر سطح سیاره از آب تشکیل شده و برای پیدا کردن راز پنهان این سیگنال باید زیر و روی این اقیانوس‌ها را گشت‌وگذار کند. به‌تدریج با پیشروی در داستان، تاریخچه این سیاره را خواهید فهمید و حقیقت آنچه بر سر آن آمده را کشف می‌کنید. گیم پلی نوبتی بازی در کنار طراحی‌های هنری و دوبعدی و عناصر بقا، تجربه این بازی را به‌شدت لذت‌بخش می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Subnautica و Hollow Knight را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Aquamarine با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.