دانلود بازی ARK Survival Evolved Extinction برای کامپیوتر

دانلود بازی ARK Survival Evolved Extinction

ARK: Extinction آخرین DLC از بازی ARK: Survival Evolved است که چالش نهایی را در مقابل بازیکنان قرار می‌دهد. داستان شما در جایی که شروع شد، به پایان خواهد رسید؛ کره‌ی زمین. زمین هم اکنون سرشار از موجودات بی‌نظیر زنده و رباتی شده است و آخرین خطری که آن را تهدید می‌کند، بسیار قدرتمند است و می‌تواند تمام گونه‌های این موجودات در زمین را با انقراض رو به رو کند. آخرین چالش شما برای نجات زمین، از بین بردن تایتان‌های عظیم است که زمین را در اختیار گرفته‌اند و در حال نابودی همه چیز هستند.

 

زمین هم اکنون به محیطی وحشی و آلوده تبدیل شده است و هیچ شباهتی با گذشته‌ی خود ندارد. شما می‌توانید در خرابه‌های موجود در محیط به کاوش بپردازید؛ خرابه‌هایی که قبلاً مکان زندگی تمدن گذشته بوده است که سرنخ‌هایی از نحوه‌ی نابودی زمین به شما می‌دهد. در میان این سرنخ‌ها، شما می‌توانید روش احیا کردن زمین به حالت قبلی خود را پیدا کنید و این سیاره را از این حالت وخیم خود نجات دهید. یک مکان عجیب با تکنولوژی خاص در بازی قرار گرفته است که جزو اولین نمونه‌های Ark های امروزی بوده است. شما می‌توانید در این محیط به کاوش و جستجو بپردازید و سرنخ‌های داستانی زیادی را از گذشته و آینده‌ی دنیای بازی به دست آورید. شما می‌توانید موجودات زنده و رباتی متفاوتی را گیر اندازید و اهلی کنید؛ موجوداتی که با چیزهایی که در سری Ark دیده‌اید، هیچ شباهتی ندارند. منابع جدیدی در بازی قرار گرفته است که شما با جمع آوری آن‌ها می‌توانید موجودات جدید و دلخواه خود را بسازید و بقای خود را در نبردهای سخت بازی، تضمین کنید. خطر جدیدی که در بازی وجود دارد، وحشیانه بر روی زمین حرکت می‌کنند و هر چیزی را که در راه آن‌ها است را آلوده می‌کنند. اکثر موجوداتی که در مسیر این تایتان‌ها قرار می‌گیرند، دچار جهش‌های ناگهانی شده و تبدیل به موجوداتی خطرناک و وحشی می‌شوند. مبارزات عظیمی در بازی قرار گرفته است و شما باید با تایتان‌های عظیم‌الجثه مبارزه کنید و آن‌ها را شکست دهید.

اگر دوست دارید تا داستان ARK: Survival Evolved را کامل کنید و آخرین و سخت‌ترین چالش بازی را کامل کنید، Extinction تجربه‌ی جذابی را به عنوان یک بسته الحاقی به شما ارائه می‌دهد و محتوای بسیار زیاد و جدیدی را به بازی اضافه می‌کند.

هم اکنون این بازی فوق‌العاده را از وب‌سایت کلوپ استاد بازی دانلود کنید.