دانلود بازی Astatos برای کامپیوتر

دانلود بازی Astatos

برخی از بازی‌های ویدیویی روایات جذاب و سرگرم‌کننده‌ای در دل خود دارند که تجربه آن‌ها را لذت‌بخش‌تر و جذاب‌تر می‌کند. این دسته از بازی‌ها، می‌توانند گیم پلی مهیجی نیز داشته باشند تا بازیکن علاوه بر ماجراجویی در کنار شخصیت‌ها و تجربه داستان، لحظات مفرحی را برای خود رقم بزند. بازی Astatos از استودیو Klondike Australia عنوانی در سبک کارتی بوده که روایات جذاب و متفاوتی از دنیای فانتزی و وسیعش را به خوردتان می‌دهد تا در آن غرق شوید و لذت ببرید.

از آنجا که دنیای بازی در سرزمینی افسانه‌ای و فانتزی جریان دارد، ویژگی‌های جذاب زیادی را در دل خودش جای داده است. شما داخل بازی موجودات و قهرمان‌های قدرتمند و افسانه‌ای را ملاقات می‌کنید که همگی در نوع خود منحصربه‌فرد هستند و تأثیر مستقیمی روی اطراف می‌گذارند. نبرد بین خیر و شر، توازن قدرت، رهبری و فداکاری و بسیاری چیزهای جذاب دیگر از جمله مواردی است که در بخش داستانی بازی انتظارتان را می‌کشد.

بازی در سبک کارتی بوده و مانند تمامی عناوین این ژانر، با استفاده از طیف گسترده‌ای از کارت‌ها، گیم پلی را به خوردتان می‌دهد. شما باید ابتدا دسته کارتی مناسب تشکیل دهید که تمامی قابلیت‌ها و ویژگی‌های لازم را داخل خود جای داده و سپس وارد مبارزات تاکتیکی و نوبتی شوید. هر کارت، قابلیتی مشخص را در اختیارتان قرار می‌دهد و ترکیب آن‌ها با یکدیگر منجر به ایجاد کمبوها و حرکات مرگبار و قدرتمندی خواهد شد. تنوع کارت‌ها بسیار بالا بوده و همین موضوع گیم پلی را از تکراری شدن نجات می‌دهد. وجود سبک و سیاق فانتزی و طراحی زیبای دنیای بازی نیز از دیگر ویژگی‌های سرگرم‌کننده این عنوان است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Slay the Spire و Paladins را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Astatos با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.