دانلود بازی Astrox Imperium برای کامپیوتر

دانلود بازی Astrox Imperium

کهکشان و ماجراجویی در فضا می‌تواند سوژه خوبی برای ساخت و طراحی یک بازی ویدیویی باشد. تا به امروز بازی‌های اکشن و نقش‌آفرینی متعددی با همین سوژه ساخته شده‌اند و هر کدام به شکلی متفاوت، مخاطبان را به سمت خود جلب کرده‌اند. وجود تکنولوژی آینده‌گرایانه، سلاح‌های لیزری و سفینه‌های فضایی از جمله موارد بارزی هستند که تجربه این عناوین را لذت‌بخش می‌کنند. بازی Astrox Imperium از استودیو Jace Masula عنوانی جذاب و اکشن فضایی بوده که ماجراجویی‌های مهیجی را در کهکشان وسیع و بی‌انتها در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید ساعت‌ها در آن درگیر شوید.

داستان بازی در آینده‌ای دور جریان دارد که به دلیل شرایط سخت، کره زمین غیرقابل‌سکونت شده و بشریت برای نجات و زنده ماندن، با استفاده از سفینه‌های فضایی مدرن و پیشرفته در فضا سیر و سفر می‌کند. سفینه بزرگی به اسم Imperium ساخته شد تا بشریت توسط آن بتواند در زمان به جلو سفر کند و از این عصر تباه فاصله بگیرد. اما فاجعه‌ای رخ‌داده نه‌تنها سفینه از بین می‌رود، بسیاری از پیشگامان ساخت آن نیز کشته می‌شوند. حال 230 سال از آن واقعه گذشته و تنها افسانه‌هایی از این سفینه فضایی تعریف می‌شود.

گیم پلی بازی تلفیقی از بازی‌های اکشن فضایی و همچنین عناصر جهان‌باز و نقش‌آفرینی است که عمق بسیار زیادی دارد. شما باید در کهکشان گشت‌وگذار کرده، منابع مهمی را از سیارات و شهاب‌سنگ‌ها استخراج کنید، با دشمنان بجنگید، قطعات سفینه خود را ارتقا داده و یا مدل‌های جدیدی خریداری کنید و… همچنین هر راند بازی در یک لوپ زمانی قرار دارد که قابلیت تکرارپذیری داشته و هر بار به شکلی تصادفی طراحی خواهد شد. غیرخطی بودن داستان، وجود بیش از 100 نقشه مختلف، 15 مأموریت اصلی و 18 گروه برای عضویت از دیگر ویژگی‌های این بازی جذاب فضایی هستند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Dyson Sphere Program و No Man’s Sky را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Astrox Imperium با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.