دانلود بازی Avencast Rise of the Mage برای کامپیوتر

دانلود بازی Avencast Rise of the Mage

بازی‌های سبک هک‌اند اسلش، به دلیل داشتن گیم پلی سرعتی و اکشن همواره در سطح بالایی از جذابیت و سرگرم‌کننده بودن برای مخاطبان قرار گرفته‌اند. تلفیق این سبک از گیم پلی با عناصر نقش‌آفرینی، می‌تواند بازی جذاب، پرعمق و سرگرم‌کننده‌ای پدید آورد که علاوه بر داستان جذاب، دنیایی فانتزی و مملو از محتوا را برای گشت‌وگذار در اختیار بازیکن قرار دهد. بازی Avencast Rise of the Mage از استودیو Clockstone عنوانی کلاسیک با همین ویژگی‌ها بوده که عناصر Roguelike را نیز به آن اضافه کرده است.

شما در نقش جادوگری ماهر وارد دنیای بازی می‌شوید و وظیفه دارید نیروهای شروری که مجمع جادوگران را دچار هرج‌ومرج کرده‌اند را از بین ببرید. در این مسیر پرمخاطره، جادوهای جدیدی یاد خواهید گرفت، ماجراهای جذابی را پشت سر گذاشته و به سلاح‌ها و آیتم‌های قدرتمندی دسترسی پیدا خواهید کرد. کاراکتر شما علاوه بر جادوهای مختلف، قابلیت اجرای حرکات رزمی مختلفی را نیز دارد که سبک هک‌اند اسلش را به‌خوبی وارد عناصر بازی کرده است.

به دلیل سبک و سیاق فانتزی دنیای بازی، شما با موجودات شرور مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام ازلحاظ طراحی منحصربه‌فرد هستند. تنوع بالای جادوها، حرکات مبارزه‌ای و همچنین سلاح و آیتم‌هایی که وجود دارد، تجربه بازی را لذت‌بخش کرده و همواره آن را سرگرم‌کننده نگه می‌دارد. به دلیل وجود عناصر Roguelike بازی ارزش تکرار بالایی دارد و از سطح چالش‌برانگیز بودن بالایی نیز برخوردار است. ازلحاظ گرافیکی چون با یک عنوان کلاسیک و قدیمی طرف هستید، شاید چندان نظرتان جلب نشود اما با این حال، جلوه‌های ویژه و نورپردازی جادوها در سطح مناسب و قابل قبولی قرار دارند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hades و Minecraft Dungeons را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Avencast Rise of the Mage با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.