دانلود بازی Back 4 Blood برای کامپیوتر

دانلود بازی Back 4 Blood

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شوتر اول‌شخص زامبی محور، دوگانه Left 4 Dead بود که تأکید زیادی بر گیم پلی تیمی و Co-op داشت و 4 بازمانده را در دنیایی نابودشده و آخرالزمانی که مملو از زامبی‌های خطرناک و خون‌خوار بود رها می‌کرد. هر دو شماره این بازی موفقیت و محبوبیت زیادی را کسب کردند و هنوز هم افرادی با آن سرگرم هستند. مدت‌ها بود که بازیکنان منتظر یک بازی جذاب و مهیج در سبک و سیاق این دو بازی بودند. به‌تازگی سازندگان اصلی این دوگانه محبوب در استودیو Turtle Rock عنوان جدیدی با نام Back 4 Blood منتشر کرده‌اند که پاسخی به این تقاضای هوادارانشان بود.

حتی اگر به اسم این بازی دقت کنید، می‌توانید شباهتش را با دو عنوان قدیمی سازندگان مشاهده کنید. بازی Back 4 Blood را حتی می‌توان به‌نوعی شماره سوم سری Left 4 Dead دانست که برخی عناصر را در آن تغییر داده تا از تکراری شدن آن جلوگیری کند. این بار زامبی‌های بازی با اسم Ridden شناخته می‌شوند که افرادی عادی بوده و به یک انگل کشنده آلوده‌شده و به موجوداتی خون‌خوار و وحشی تبدیل‌شده‌اند. حال سرنوشت بشریت و جلوگیری از انقراض، بر عهده تیم چهارنفره شما است.

برخلاف Left 4 Dead این بار می‌تواند از بین 8 مأموری که از آن‌ها با نام Cleaner یاد می‌شود فردی را برای بازی انتخاب کنید. این مأمورها در برابر انگل مصونیت دارند و برای همین پاک‌سازی بر عهده آن‌ها قرارگرفته است. علاوه بر اینکه می‌توانید با دوستان خود به‌صورت Co-op بازی کنید، اگر تنها بودید هم 3 نفر دیگر توسط هوش مصنوعی بازی کنترل می‌شود. اینجا هم به طیف گسترده‌ای از سلاح‌های گرم و سرد دسترسی دارید که در این مسیر پرمخاطره یاور شما باشند.

دشمنان در بازی بک فور بلاد خطرناک‌تر بوده و تنوع بیشتری دارند. کلاس‌های مختلفی از زامبی‌های وحشی را ملاقات می‌کنید که استراتژی مبارزه با هرکدام متفاوت بوده و نیازمند همکاری تیمی است. گیم پلی بازی Back 4 Blood سرشار از لحظات اکشن و هیجان‌انگیز بوده و دائم شما را به چالش می‌کشاند. از دیگر نکاتی که باعث جذابیت بازی می‌شود، گرافیک زیبا و امروزی‌اش است و حس و حال بازی‌های Left 4 Dead را این بار در نسل جدید و با جزییاتی چشم‌نواز به خورد شما می‌دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Left 4 Dead و Doom Eternal را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Back 4 Blood با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.