دانلود بازی Beat Saber VR برای کامپیوتر

Beat Saber VR

بازی‌های واقعیت مجازی در طول سالیان اخیر پیشرفت زیادی داشته‌اند و دیگر از آن زمانی که هدست های VR یک فناوری عجیب‌وغریب و غیرقابل‌باور بود گذشته‌ایم. در این میان چندین بازی بیشتر به مذاق کاربران خوش آمده است و یکی از آن‌ها نیز بازی Beat Saber VR است. این بازی که ساخته استودیو مشهور Beat Games است و نیازی به تعریف و تحسین ندارد. این بازی با توجه به گیم پلی بسیار خاص خود مدت‌هاست که به‌عنوان پرفروش‌ترین بازی واقعیت مجازی نام‌برده می‌شود و تابه‌حال طرفداران بسیار زیادی به خود جذب کرده است.

بازی Beat Saber VR یک تجربه ریتمیک جذاب است که هیچ‌گاه در جای دیگری ندیده‌اید. در محیط این بازی، بلوک‌های مکعبی شکل که هرکدام نماینده یک بیت از آهنگ هستند به سمت شما می‌آیند و وظیفه شما نیز ضربه بردن به این بلوک‌ها توسط دو شمشیر است. شمشیرها به دورنگ آبی و قرمز هستند و بلوک‌ها نیز از همین شیوه استفاده می‌کنند. روی هر بلوک نیز فلشی مشخص‌شده است که جهت وارد شدن ضربه را نشان می‌دهد. بنابراین برای اینکه به‌درستی بازی را پیش ببرید، لازم است که برای نمونه با شمشیر آبی به بلوک آبی‌رنگ ضربه وارد کنید و همچنین در جهت نشان داده‌شده توسط بازی. آن موقع است که آهنگ جلو می‌رود و همه‌چیز جان می‌گیرد. صدا در این بازی اهمیت بسیار زیادی دارد و پیشنهاد می‌شود که حتماً یک سیستم صوتی مناسب داشته باشید و البته ازآنجایی‌که بازی سرعت بسیار بالایی دارد، حتماً یک هدست قدرتمند را داشته باشید تا بازی بدون لگ اجرا شود.

Beat Saber VR ریتم بسیار جذابی دارد و همراهی موسیقی با آن افکت‌های زیبا و دل‌نشینی ایجاد کرده است و انگار واقعاً در این دنیای رنگی و موزیکال غرق‌شده‌اید و بخشی از آن هستید. چالش‌های بازی نیاز به تمرین دارند و قطعاً همان لحظه اول سلطان مسابقات نخواهید بود. همان‌طور که توسعه‌دهندگان گفته‌اند، یادگیری این بازی بسیار ساده است اما حرفه‌ای شدن در آن کار سختی است. شاید الآن فکر کنید چرا چنین بازی این‌چنین پرفروش است اما باید گفت که باتجربه آن، قطعاً معتادش خواهید شد. این‌یک رقص نور و موسیقی در دل دنیای ناشناخته است. جایی که بازی Beat Saber شمارا وادار به حرکت و تلاش خواهد کرد. بازی‌های واقعیت مجازی چندان کیفیت بالایی ندارند اما حساب این بازی با بقیه جداست. در این سبک نگاهی به Superhot VR و Doom VFR VR بیندازید.

نکته: این بازی تنها برای کسانی که هدست های واقعیت مجازی دارند قابل اجرا خواهد بود و داشتن یکی از دستگاه های HTC Vive یا Windows Mixed Reality یا Valve Index برای اجرای این بازی الزامی است.

در ادامه برای دانلود بازی Beat Saber VR با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.