دانلود بازی Biker Garage Mechanic Simulator Anniversary Edition برای کامپیوتر

امروزه بازی‌های شبیه‌ساز زیادی در بازار بازی‌های ویدیویی وجود دارد که هرکدام سوژه‌ای متفاوت را با عمق بسیار بالا و جزییات متعدد برای تجربه در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. تنوع این بازی‌ها باعث شده که امروزه تقریباً هر فعالیت و موضوعی را بتوان در قالب یک بازی شبیه‌ساز کامل تجربه کرد. فعالیت‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ای مانند خلبانی، مدیریت رستوران، مزرعه‌داری و کشاورزی، رانندگی با تریلی‌ها، کار در ایستگاه فضایی و… را می‌توان در قالب بازی‌های شبیه‌ساز تجربه کرد. بازی Biker Garage Mechanic Simulator Anniversary Edition از استودیو BeardedBrothers games عنوانی جذاب در همین سبک بوده که تعمیر و ارتقا انواع مختلف موتورسیکلت‌ها را بر عهده شما قرار می‌دهد تا به مکانیکی حرفه‌ای و ماهر تبدیل شوید.

در این بازی نیز باید مانند تمامی عناوین شبیه‌ساز دیگر، مسیر خود را از صفر آغاز کرده و به‌تدریج به یکی از محبوب‌ترین و ماهرترین تعمیرکاران در منطقه تبدیل شوید. هر چه مهارت خود را بیشتر کنید، مشتری بیشتری به سمت شما جذب می‌شود و به تبع آن، درآمد بالاتری کسب خواهید کرد. شما ماجراجویی خود را از گاراژ کوچکی شروع خواهید کرد و به مرور آن را گسترش خواهید داد.

شما نه تنها تعمیر و ارتقا موتورسیکلت‌ها، می‌توانید موتور رؤیاهای خودتان را به‌صورت کاملاً شخصی‌سازی‌شده، از صفر بسازید و از نتیجه کار خود لذت ببرید. حتی می‌توانید موتوری را با قیمت ارزان از محل قراضه‌ها خریداری کرده و آن را به یک موتور افسانه‌ای تبدیل کنید. در این بازی 15 مدل مختلف از موتورسیکلت‌ها وجود دارد که هر کدام ویژگی ظاهری و فنی منحصربه‌فردی داشته و کار کردن با آن‌ها نیازمند مهارت است. علاوه بر تعمیر، تعویض قطعات، رنگ کردن و همچنین تست کردن موتورها در پیست شخصی از دیگر مواردی است که در گیم پلی بازی گنجانده شده تا تجربه‌ای لذت‌بخش و شیرین از این سوژه داشته باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ 2021 Car Mechanic Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Biker Garage Mechanic Simulator Anniversary Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.