دانلود بازی Black Geyser Couriers of Darkness برای کامپیوتر

دانلود بازی Black Geyser Couriers of Darkness

ماجراجویی در سرزمین‌های فانتزی تنها یکی از فعالیت‌هایی است که در قالب بازی‌های ویدیویی می‌توانیم تجربه کنیم و از جذابیت بالایی نیز برخوردار است. این سبک از بازی‌ها دنیایی وسیع و مملو از روایت سرگرم‌کننده و مرموز را در اختیار ما قرار می‌دهند تا بهترین تجربه مجازی را داشته باشیم. علاوه بر این عمق بالای گیم پلی و محتوای چنین عناوینی آن‌ها را نزد مخاطب محبوب‌تر می‌کند. بازی Black Geyser Couriers of Darkness از استودیو GrapeOcean Technologies عنوانی در سبک نقش‌آفرینی بوده که دنیایی وسیع و فانتزی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در کنار کاراکترهای به‌یادماندنی‌اش، در آن به ماجراجویی بپردازید.

داستان بازی در سرزمینی به اسم Yerengal جریان دارد، سرزمینی که توسط خدایان پلید و بی‌رحمی اداره می‌شود و به هرج‌ومرج کشیده شده است. برای قرن‌ها یکی از این خدایان با نام Rothgar ترس و وحشت را در این منطقه گسترش داده و با نژادهای فانی وارد جنگ شده است. حال از آن دوران مدتی طولانی گذشته و صلح به منطقه بازگشته اما جنگ‌های داخلی بین خود گروه‌ها، هرج‌ومرج تازه‌ای را به وجود آورده است.

در بازی می‌توانید از 5 نژاد مختلفی که شامل انسان‌ها و Dwarfهای معروف می‌شود قهرمان خود را انتخاب کنید. همچنین 13 کلاس منحصربه‌فرد با قابلیت‌ها و قدرت‌های ویژه در دسترس شما هستند که همگی از عناوین کلاسیک و اصیل نقش‌آفرینی الهام گرفته شده‌اند. تنوع فعالیت‌ها و مأموریت‌های اصلی و فرعی بازی بسیار بالا بوده و مبارزات تاکتیکی بازی هم با زاویه دوربین ایزومتریک طراحی شده‌اند. با وجود اینکه تمامی مبارزات به‌صورت لحظه‌ای و زنده پیش می‌روند، قابلیت نگه‌داشتن زمان و بررسی تمامی موقعیت‌ها را در اختیار دارید تا بهترین استراتژی را برای پیروزی در نبرد، پیاده‌سازی کنید. تیم کوچک استودیو سازنده، تلاش و عشق زیادی در ساخت آن به کار برده‌اند تا تجربه‌ای لذت‌بخش را در اختیار شما قرار دهند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Divinity Original Sin 2 و Wasteland 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Black Geyser Couriers of Darkness با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.