دانلود بازی Blackwell Legacy برای کامپیوتر

Blackwell Legacy

استودیو Wadjet Eye Games یکی از ماهرترین سازندگان در ساخت بازی‌های کارآگاهی Point & Click بوده و تا به امروز بازی‌های زیادی در این ژانر منتشر کرده است. سری بازی‌های Blackwell که شماره‌های زیادی از آن منتشر شده است، ماجراهای روح یک کارآگاه ماهر را در کنار دختر جوانی برای ما روایت می‌کنند که در هر کدام، راز و داستان متفاوت و جذابی وجود دارد. بازی Blackwell Legacy یکی دیگر از عناوین این سری محبوب است که برای طرفداران بازی‌های کارآگاهی می‌تواند به‌شدت جذاب و سرگرم‌کننده باشد.

داستان بازی از عمق بالایی برخوردار است. زمانی که تنها آشنای Rosa Blackwell پس از 20 سال در کما بودن از دنیا می‌رود، او فکر می‌کند که بدبختی‌هایش بالاخره تمام شده است؛ اما روح یک کارآگاه ماهر و چیره به اسم Joey Mallone وارد زندگی او شده و به او می‌فهماند که توانایی ارتباط با ارواح را دارد. حال که Rosa به قابلیت جدیدش پی برده، در کنار روح این کارگاه تلاش می‌کند تا ماجراها و پرونده‌های مرموز شهر را که جوانب مخفی زیادی دارند، حل کند. به‌تازگی سه دانشجو یکی پس از دیگری در شهر نیویورک خودکشی کرده‌اند. ظاهراً پای نیروهای شروری در میان است که رزا و جویی باید از راز آن پرده بردارند.

گیم پلی بازی مانند تمامی عناوین Point & Click طراحی شده و شما باید با گشت‌وگذار در محیط‌های دوبعدی و پیکسلی بازی، سرنخ‌ها را پیدا کرده، با افراد مختلف و همچنین ارواح ارتباط برقرار کنید و معماها و رازهای چالش‌برانگیز را حل کنید. این شماره از سری Blackwell آغاز ماجراجویی‌های این دو کاراکتر دوست‌داشتنی در کنار یکدیگر است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Blackwell Unbound و Blackwell Deception را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Blackwell Legacy با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.