دانلود بازی Blood and Zombies برای کامپیوتر

دانلود بازی Blood and Zombies

شاید از شنیدن اسم زامبی‌ها در بازی‌های ویدیویی خسته شده باشید، اما این سوژه ظاهراً هرگز از صنعت بازی‌های ویدیویی جدا نخواهد شد و تا مدت‌ها باید شاهد ظهور عناوین زامبی محور و آخرالزمانی باشیم. به هر حال این سبک از بازی‌ها، طرفداران مخصوص خودشان را دارند و استودیوهای سازنده نیز برای پاسخ به این نیاز، عناوین مختلفی را روانه بازار می‌کنند. بازی Blood and Zombies از استودیو Wild Monkeys عنوانی شوتر و اول‌شخص با محوریت زامبی‌ها بوده که ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده‌ای را در دنیای آخرالزمانی خودش به خوردتان خواهد داد.

این بازی همان چیزی است که از عناوین زامبی محور انتظار دارید، خون، کشت و کشتار و سلاح‌های گرم و سرد. ویروسی مهلک در سراسر دنیا پخش شده و مردم عادی را به زامبی‌های خون‌خوار تبدیل کرده است. شما در نقش بازمانده‌ها، باید در این دنیای جدید و خطرناک مسیر خود را پیدا کرده و امیدی برای نجات بشریت باشید، حال این امید می‌تواند پیدا کردن درمان باشد یا قتل‌عام تمامی زامبی‌ها که گزینه دوم ظاهراً مسیر ساده‌تری برای شما خواهد بود!

بازی ترکیبی از عناصر شوتر اول‌شخص و ساخت‌وساز مواضع دفاعی را در دل خود جای داده است. شما باید ابتدا منطقه‌ای امن را با استفاده از وسایل مختلف مجهز کرده و موضع دفاعی مناسبی در برابر زامبی‌ها بسازید. برای این کار به طیف گسترده‌ای از ساختمان‌ها و ابزارهای دفاعی دسترسی دارید، چیزهایی مانند تله‌های انفجاری یا برقی، تیغ‌های کشنده و… علاوه بر این سلاح‌های گرم و سرد یاور همیشگی شما در برابر زامبی‌ها هستند. برای پیشروی در مراحل، هر بار باید استراتژی جدیدی پیاده‌سازی کنید زیرا هر مرحله، شکل متفاوتی از چالش را سر راه شما قرار خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Back 4 Blood و Left 4 Dead را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Blood and Zombies با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.