دانلود بازی Book of Adventum برای کامپیوتر

Book of Adventum

سبک شوتر اول‌شخص همواره جذابیت متفاوتی نسبت به سایر سبک‌ها در بازی‌های ویدیویی داشته است. وجود اکشن و هیجان بالا در گیم پلی و تجربه‌ای واقع‌گرایانه به دلیل زاویه دوربین، از عناصری هستند که به محبوبیت سبک شوتر اول‌شخص کمک شایانی کرده‌اند. بازی Book of Adventum از استودیو Dark Amber Softworks عنوانی در همین ژانر بوده که علاوه بر گیم پلی اکشن، معماهای جذاب و موانع متعددی را در طول مراحل، سر راه شما قرار خواهد داد.

این بازی خودش را عنوانی ماجرایی و اکشن با عناصر شوتر اول‌شخص معرفی می‌کند. داستان بازی در عصر بخار جریان داشته و ماشین‌آلاتی قدیمی در دنیای آن فعال هستند. شما نقش تعمیرکاری ماهر را دارید که وظیفه درست کردن و سرویس ماشین‌آلات و ابزارهای مختلف را بر عهده دارد. این بازی تلفیقی از عناصر شوتر را رد کنار معماها و موانع مختلف به خوردتان می‌دهد. گیم پلی بازی نزدیک به 10 ساعت برای اتمام زمان لازم دارد و سبک گرافیکی ساده و کلاسیک نیز، شاید تصاویر زیبایی ارائه ندهد اما به روان اجرا شدن آن بر سیستم‌های قدیمی کمک شایانی خواهد کرد.

به‌جز مأموریت‌های اصلی، ساخت و ساز و پیدا کردن منابع مهم، سرعت نسبتاً پایین و مناسب پیشروی در مراحل و ساده بودن یادگیری مکانیک‌ها از دیگر مواردی است که تجربه بازی Book of Adventum را لذت‌بخش خواهد کرد. تنوع مراحل نیز در سطح نسبتاً مناسبی قرار داشته و در طول آن‌ها، مکان‌های مختلفی با شکل‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد را تجربه خواهید کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Sea of Thieves و Metro Exodus را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Book of Adventum با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.