دانلود بازی Boulder Dash Deluxe برای کامپیوتر

Boulder Dash Deluxe

همیشه نباید برای سرگرم شدن و گذراندن اوقات فراغت در بازی‌های ویدیویی، دنبال یک عنوان پیچیده و طراز اول بود. گاهی با بازی‌های ساده نیز می‌توان چند ساعت لذت برد و زمان را سپری کرد. امروزه تعداد بسیار زیادی بازی جذاب و مناسب با همین ویژگی‌های ساده گیم پلی وجود دارند که برای تمامی طیف‌های سنی قابل‌درک هستند. بازی Boulder Dash Deluxe از استودیو BBG Entertainment یکی از همین بازی‌ها بوده که در سبک معمایی و پلتفرمر، ماجراجویی‌های جذاب و لذت‌بخشی را به خوردتان خواهد داد.

نسخه اصلی بازی در سال 1984 منتشر شده بود و نسخه Deluxe با تغییرات بهینه بسیاری اکنون در اختیار شما است. شما در بازی کاراکتری به اسم Rockford را کنترل خواهید کرد و در کنارش چالش‌ها و معماهای متنوع و سرگرم‌کننده‌ای را پشت سر خواهید گذاشت. گشت‌وگذار در غارهای متنوع، پیدا کردن سنگ‌های قیمتی، از بین بردن دشمنان شروری که سر راه شما قرار می‌گیرد و… از ویژگی‌های بارز گیم پلی ساده و جذاب بازی هستند.

بازی Boulder Dash Deluxe دارای 180 مرحله بوده که در 9 دنیای منحصربه‌فرد طراحی شده‌اند. مهم‌ترین تغییری که این نسخه بازی نسبت به نسخه‌های قبلی داشته، بخش گرافیک بوده که آن را در سطح متفاوتی قرار داده است. وجود 15 دشمن جدید، امکان شخصی‌سازی کاراکتر اصلی و تنوع بالای معماها و مراحل از دیگر ویژگی‌های لذت‌بخش بازی Boulder Dash Deluxe است. اگر می‌خواهید عنوانی پلتفرمر را تجربه کنید که ماجراجویی‌های بسیاری را به خوردتان می‌دهد، یا برای بازیکنان با سن پایین دنبال بازی مناسبی هستید، این بازی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ KeyWe را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Boulder Dash Deluxe با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.