دانلود بازی Bound by Flame برای کامپیوتر

دانلود بازی Bound by Flame

بازی‌های نقش‌آفرینی توانایی معرفی دنیاهای وسیع و فانتزی را به شکلی منحصربه‌فرد و جذاب دارند. شما در قالب این بازی‌ها می‌توانید ماجراجویی‌های متعدد و جذابی را تجربه کرده و از آن‌ها لذت ببرید. تنوع بازی‌های نقش‌آفرینی باعث شده تا روایت‌های سرگرم‌کننده بسیاری برای تجربه در اختیار طرفداران این ژانر باشد. بازی Bound by Flame از استودیو Spiders عنوانی در همین سبک و سیاق بوده که شما را در نقش مزدوری متفاوت قرار می‌دهد، مزدوری که بدنش توسط یک اهریمن آتشین تسخیر شده است.

دنیای فانتزی و وسیع بازی توسط اربابانی کنترل میشود که در جادوهای یخی مهارت دارند. این دنیا شامل 7 ارباب یخی بوده که شما باید هر کدام را در ماجرایی پرمخاطره شکست دهید. گیم پلی بازی با زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده و مبارزاتی اکشن و سریع را مقابل موجودات و هیولاهای فانتزی به خوردتان می‌دهد. علاوه بر مبارزات مهیج، بخشی از گیم پلی به انتخاب‌ها و تصمیم‌های شما خلاصه خواهد شد زیرا داستان روندی غیرخطی داشته و انتخاب‌های شما در مسیر آن تأثیرگذار است.

کاراکتر شما به درخت قابلیت‌هایی دسترسی داشته که در سه مسیر متفاوت قابل پیشروی هستند. شما می‌توانید یک جنگجو با تبر و شمشیر باشید، یا با استفاده از چاقوها سرعت بیشتری داشته باشید و یا به یک جادوگر با قدرت‌های جادویی مخرب و قدرتمند تبدیل شوید. این آزادی عمل در انتخاب‌ها و ساخت کاراکتر در کنار قابلیت همراه کردن یارهای مختلف از کاراکترهایی که ملاقات می‌کنید، تجربه این بازی را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد کرد. قدرت‌های اهریمنی که شما را تسخیر کرده هم در مواقع ضروری کارآمد می‌شوند و هر چه در داستان بیشتر پیش بروید، قدرت‌های مخفی بیشتری از او نمایان خواهد شد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Witcher 3 و Dark Souls 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Bound by Flame با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.