دانلود بازی Bravely Default II برای کامپیوتر

Bravely Default II

بازی‌های نقش‌آفرینی همواره یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده‌اند. عمق بالای محتوا و داستان، گیم پلی هیجان‌انگیز و وجود کاراکترهای به‌یادماندنی، از ویژگی‌های اصلی این ژانر محبوب است. تنوع بالای سبک نقش‌آفرینی باعث شده تا زیرشاخه‌های زیادی از آن به وجود آید که یکی از آن‌ها بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی یا JRPG است. این دسته از بازی‌ها، ویژگی‌های انیمه‌ها را نیز در کنار سایر عناصر تلفیق می‌کنند تا طیف گسترده‌ای از مخاطبان را جذب کنند. بازی Bravely Default II از استودیو Square Enix عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که ماجراجویی‌های 4 قهرمان جدید را به این سری اضافه کرده است.

داستان بازی روایت‌های قهرمانانه 4 شخصیت جدید را در دنیایی فانتزی و جذاب برای شما آماده کرده است. این 4 قهرمان هر کدام قابلیت کنترل یکی از چهار عنصر اصلی یعنی آتش، باد، خاک و آب را دارند و ویژگی‌هایی منحصربه‌فرد ارائه می‌دهند. کاراکترهای بازی Seth، Gloria، Adelle و Elvis نام داشته هر کدام جدای از قابلیت‌های ویژه، داستان پس‌زمینه متفاوتی دارند که عمق بیشتری به کاراکتر آن‌ها می‌دهد. گیم پلی بازی در سبک کلاسیک نوبتی بوده و شباهت بسیاری به سری Final Fantasy ساخته همین استودیو دارد.

شما در طول مراحل، باید با استفاده از تاکتیک‌ها و استراتژی مناسب در هر نوبت، حرکت‌های تهاجمی و دفاعی پیاده‌سازی کنید. وجود سیستم Job معروف سری Final Fantasy در کنار سایر قابلیت‌ها، عمق بالایی به گیم پلی بازی داده است. سیستم دیگری به اسم Brave Point نیز وجود داشته که اعمال کاراکترهای شما توسط آن دیکته می‌شود. به دست آوردن امتیاز Brave در هر راند بسته به نوع اعمالی که راند قبل انجام داده‌اید صورت می‌گیرد. این گیم پلی عمیق در کنار گرافیک انیمه شکل و تنوع بالای مراحل، تجربه این بازی را به‌شدت لذت‌بخش خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Tales of Arise و Ruined King را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Bravely Default II با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.