دانلود بازی Breakout Recharged برای کامپیوتر

دانلود بازی Breakout Recharged

گاهی لازم است برای سرگرم شدن، سفری به گذشته داشته باشیم و بازی‌های کلاسیک و قدیمی را دوباره تجربه کنیم. این تجربه نوستالژیک می‌تواند بسیاری از خاطرات را زنده کند و در عین حال تاریخ بازی‌های ویدیویی را به ما نمایش دهد. خوشبختانه امروز می‌توان تعداد زیادی بازی آرکید با سبک و سیاقی قدیمی پیدا کرد. بازی Breakout Recharged از استودیو Adamvision Studio عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که یک تجربه کلاسیک و جذاب با ویژگی بازی‌های دهه 80 میلادی را به خوردتان خواهد داد.

سبک و سیاق گیم پلی بازی جز آن دسته‌ای قرار می‌گیرد که باید با پرتاب و کنترل یک گوی انرژی، آجرها و بلوک‌های مختلف را بشکنید. این بلوک‌ها به ترتیب از بالا وارد میدان می‌شوند و به‌تدریج با سرعت بیشتری ظاهر خواهند شد. مهارت شما در کنترل توپ به وسیله پلتفرمی که در پایین صفحه در دسترس دارید کلید اصلی برای پیروزی است. گیم پلی به‌ظاهر ساده بازی، نکته خاصی ندارد اما ماهر شدن در آن قطعاً نیازمند ساعت‌ها تجربه بازی خواهد بود.

بازی حالت‌های مختلفی را برای تجربه در اختیار شما قرار می‌دهد که در هر کدام قوانین منحصربه‌فردی حاکم هستند. کنترل‌های بازی به شکلی مناسب بهینه‌سازی شده‌اند تا تجربه روانی از گیم پلی داشته باشید. بازی شامل 50 چالش مختلف بوده که برخی از آن‌ها ماهرترین بازیکنان را هم مدت‌ها درگیر نگه می‌دارد. وجود قدرت‌های ویژه که انرژی و تخریب پذیری توپ را بیشتر می‌کند هم چند لایه به جذابیت بازی اضافه کرده تا تکرارپذیری هم یکی از عناصر گیم پلی باشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Streets of Rage 4 و Pinball FX3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Breakout Recharged با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.