دانلود بازی Breathedge برای کامپیوتر

دانلود بازی Breathedge

فضای بیکران یک سوژه‌ی جالب با پتانسیل بالا برای ساخت بازی‌های ویدیویی است چراکه دست سازندگان برای نوآوری باز است و می‌توانند در محورهای مختلفی، بازی خود را توسعه دهند. همچنین تجربه مجازی فضا از پشت سیستم می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد زیرا ممکن است خیلی از آدم‌ها هرگز در طول زندگی خود موفق به تجربه واقعی این موضوع نباشند. بازی Breathedge از استودیو RedRuins Softworks یکی از جدیدترین عناوین است که این عنصر را تمرکز اصلی گیم پلی خود قرار داده است.

تصور کنید در مسیر سفر فضایی خود، سفینه شما دچار نقص فنی شده و باعث گرفتار شدن شما در میانه راه می‌شود. اکنون شما باید در محیط نه‌چندان دوستانه، تاریک و سرد فضای بیکران برای زنده ماندن تلاش کنید. این خلاصه‌ای بود از بازی Breathedge. یک بازی که تمرکز گیم پلی‌اش بر پایه بازی‌های Survival بناشده و در کنار این مورد، فضا را نیز چاشنی کار خود قرار داده است. شما در نقش فردی ساده با نام The Man بازی خواهید کرد که خاکستر پدربزرگش را برای خاک‌سپاری کهکشانی حمل می‌کند اما در میانه راه، گیر می‌افتد و بقیه‌ی ماجراهای عجیب بر سر راهش قرار می‌گیرد.

گیم پلی بازی ساده و بیشتر درحرکت کردن و توجه به میزان اکسیژن شما خلاصه می‌شود. شما باید در محیط زیبا و تاریک بازی جست‌وجو کنید، منابع حیاتی برای ساخت تجهیزات مختلف که به زنده ماندن شما کمک می‌کند را پیدا کنید و آن‌ها را بسازید. به لطف سیستم Crafting بازی آیتم‌های بسیاری را می‌توانید بسازید و استفاده کنید، حتی اگر استفاده‌ای برایشان ندارید، به‌سادگی آن‌ها را در اعماق فضا پرتاب کنید. همچنین شما می‌توانید یک مرکز فضایی مخصوص به خودتان را بسازید و با وسایل مختلف آن را پرکنید تا دکوری منحصربه‌فرد را در این ماجراجویی هیجان‌انگیز برای خود داشته باشید.

در بازی یک اتومبیل فضایی نیز برای جابه‌جایی شما وجود دارد که گشت‌وگذار را برای شما ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند. گرافیک بازی باوجود ساده بودن آن، بسیار زیبا و نفس‌گیر است و منظره‌هایی چشم‌نواز از فضا، ستارگان و کهکشان را پیش چشمان شما به نمایش می‌گذارد. چون در طول بازی بیشتر وقت خود را باید صرف گشت‌وگذار و حرکت کردن بکنید، زمان زیادی برای لذت بردن از این مناظر در دسترس خواهید داشت. اگر به فضا و نجوم علاقه داشته و از تلاش برای بقا نیز هراسی ندارید، تجربه این بازی را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های No Man’s Sky و Space Engineers را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Breathedge با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.