دانلود بازی Call to Arms Gates of Hell Ostfront برای کامپیوتر

دانلود بازی Call to Arms Gates of Hell Ostfront

عناوین استراتژیک امروزه شاید کمتر در بازار بازی‌های ویدیویی دیده شوند. امروزه بیشتر بازی‌های استراتژیک در سبک نوبتی بوده شبیه به شطرنج‌های پیشرفته و پیچیده عمل می‌کنند و سبک RTS که مخفف Real Time Strategy است، کمتر دیده می‌شود. در این سبک برخلاف استراتژی‌های نوبتی، همه‌چیز در لحظه و زنده اتفاق می‌افتد و تجربه‌ای واقعی و سریع از میدان نبرد را برای بازیکن رقم خواهد زد. بازی Call to Arms Gates از استودیو Digitalmindsoft عنوانی در همین سبک بوده اما نوآوری خاصی را در آن ایجاد کرده است تا تجربه‌ای متفاوت را برای شما فراهم کند. به‌تازگی بسته الحاقی Gates of Hell Ostfront نیز برای این بازی منتشرشده است.

در بسته الحاقی Gates of Hell Ostfront دنیای بازی Call to Arms به جنگ جهانی دوم می‌رود. اینجا، جنگ را در بلوک شرقی اروپا و بین شوروی و آلمان نازی تجربه خواهید کرد که از سال 1941 تا 1945 میلادی به طول انجامید. این بسته الحاقی، 12 مأموریت در بخش مرحله‌ای دارد و بیش از 180 جنگ‌افزار مختلف دوران جنگ جهانی را هم در سبک استراتژیک و هم در سبک اول یا سوم شخص در اختیارتان قرار خواهد داد. در طراحی مراحل این قسمت نیز، دقت بالای تاریخی رعایت شده و از سربازان قدیمی و بازنشسته آن دوران برای بازسازی استفاده‌شده است.

این بازی درواقع تلفیقی از سبک RTS، شوتر سوم شخص و شوتر اول‌شخص است! درست شنیدید، تمامی این زوایای دوربین در بازی وجود داشته و شما روش‌های مختلفی را برای بازی کردن در Call to Arms می‌توانید تجربه کنید. شما یا می‌توانید نیروهای خود را با دید از بالا و به‌صورت استراتژیک کنترل کنید و یا خودتان کنترل یکی از آن‌ها را به دست گرفته و وارد میدان نبرد شوید. به‌جز کنترل کردن پیاده‌نظام‌ها، می‌توانید تانک‌ها و هلیکوپترها را نیز هدایت کنید. گرافیک بازی بااینکه باید هم از دور و هم از نزدیک همه‌چیز را به تصویر بکشد، بسیار زیبا و قابل‌قبول است و حتی در تجربه بازی با زاویه دوربین اول‌شخص نیز، می‌توانید جزییات خوبی را مشاهده کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Company of Heroes 2 و Hearts of Iron IV را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Call to Arms Gates of Hell Ostfront با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.