دانلود بازی Capcom Arcade Stadium برای کامپیوتر

دانلود بازی Capcom Arcade Stadium

بازی‌های آرکید را می‌توان شروع شکوفایی صنعت بازی‌های ویدیویی دانست. در گذشته برای تجربه‌این بازی‌ها باید به کلوپ‌های مخصوصی رفته و با دستگاه‌های که امروز بیشتر آن‌ها را در شهربازی‌ها می‌بینیم، عناوین مختلف را امتحان می‌کردیم. باوجود عمر زیاد سبک آرکید، محبوبیتش کم نشده و همچنان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. بازی Capcom Arcade Stadium از استودیو Capcom عنوان آرکید ساخته‌شده توسط این شرکت را در قالب یک بازی مستقل برای شما فراهم کرده است.

این مجموعه تمام عناوین محبوب و نوستالژیک ساخته Capcom را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین تنظیمات جدیدی برای هر بازی اضافه‌شده تا دست شما بازتر شود و آزادی عمل بیشتری در این عناوین داشته باشید. برای مثال می‌توانید به‌صورت لحظه‌ای بازی‌ها را به عقب برگردانید تا بهترین حرکت‌ها را اجرایی کنید و تمام امتیازهای مرحله را به دست آورید و یا درجه سختی بازی را در هرلحظه تغییر دهید. همچنین قابلیت ذخیره‌سازی بازی و تنظیم سرعت آن نیز وجود دارد.

محیط بازی نیز سبک و سیاق جذابی دارد و شما در فضایی سه‌بعدی با رفتن پشت دستگاه‌های آرکید مختلف می‌توانید عناوین مختلف را بازی کنید. تجربه‌این 32 بازی می‌تواند حس خوب نوستالژی از بازی‌های قدیمی آرکید را دوباره برای شما بازسازی کند. تنها نکته منفی این بازی‌های قدیمی کمبود تنظیمات ساده مانند ذخیره‌سازی، Retry کردن و امکان انتخاب درجه سختی بود که در Capcom Arcade Stadium به‌تمامی این موارد رسیدگی شده است تا تجربه‌ای کامل و سرگرم‌کننده از این بازی‌های قدیمی داشته باشید و ساعت‌های زیادی را مشغول بازی کردن شوید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی Final Exam را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Capcom Arcade Stadium با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.