دانلود بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions برای کامپیوتر

دانلود بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions

مگر می‌شود کسی تابه‌حال اسم سوباسا را نشنیده باشد؟ این انیمه فوق‌العاده محبوب در دل تمام ایرانی‌ها جا خوش کرده است و چه روزهایی که پای این کارتون نمی‌نشستیم و با شوت ادامه‌دار سوباسا، منتظر اتفاقات هفته آینده به گل کوچیک و تکرار حرکات فانتزی آن‌ها می‌پرداختیم. استودیو Tamsoft Corporation به تهیه‌کنندگی شرکت Bandai Namco Entertainment نسخه جدیدی از بازی کاپیتان سوباسا به نام Captain Tsubasa Rise of New Champions را راهی بازار کرده است. این بازی تجربه‌ای آرکید از فوتبال را ارائه می‌دهد که با المان‌های اکشن آمیخته‌شده است و همان شوت‌های معروف انیمه و حرکات سریع سوباسا و کاکرو را در برگرفته است، خود را برای تجربه‌ای هیجان‌انگیز و تکرار نشدنی از دنیای سوباسا آماده کنید.

The Journey مهم‌ترین بخش بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions به‌حساب می‌آید. این بخش در دو قسمت مختلف دنبال می‌شود: : حالت اول در نقش سوباسا قرار خواهیم گرفت و ماجراهای او با نانکاتسو را خواهیم چشید؛ در حالت دوم یک شخصیت ناشناخته در اختیار ما قرار می‌گیرد و ماجراجویی‌های او از تیم‌های کوچک‌تر شروع می‌شود. درصورتی‌که عملکرد خوبی از خود به‌جا بگذاریم، وارد تیم ملی نوجوانان خواهیم شد و آن موقع کنار سوباسا و دیگر شخصیت‌های معروف کارتون به رقابت خواهیم پرداخت. استودیو صرفاً به دنبال ارائه یک بازی اکشن مشابه انیمه نیست و مکانیسم‌های فوتبالی به‌خوبی در عمق گیم پلی جا گرفته‌اند. نه‌تنها داخل زمین فوتبال، بلکه خارج از آن‌هم باشخصیت‌هایی تعامل خواهید داشت و در یک سری چالش‌ها شرکت خواهید کرد. این چالش‌ها به رشد شخصیت کمک خواهند کرد و امتیازهای خوبی را به‌منظور ارتقای سطح کیفی و فنی کاراکترها در اختیار ما قرار می‌دهد.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions، حالت Versus است که چهار نفر قادر به شرکت در رقابت‌هایی همانند پنالتی زدن یا بازی دوستانه شرکت کنند. بخش آنلاین بازی موردتوجه استودیو قرارگرفته است و شاهد محتوای بسیار خوبی در این بخش هستیم که هر گیمری را تحت تأثیر قرار خواهند داد. در نقش سوباسا وارد بازی شوید و در جام‌های مختلف شرکت کنید و تجارب فوق‌العاده‌ای را کسب کنید. طراحی بازی کاملاً بر اساس انیمه اصلی ساخته‌شده است و دقیقاً همان حس و حال انیمه را دریافت خواهید کرد. علاقه‌مندان به انیمه و بازی‌های ورزشی قطعاً از Captain Tsubasa Rise of New Champions خوششان خواهد آمد و اگر عاشق این نوع بازی‌ها هستید، Rocket League و Fall Guys: Ultimate Knockout را امتحان کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.