دانلود بازی Christmas Stories The Christmas Tree Forest Collectors Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Christmas Stories The Christmas Tree Forest

جشن سال جدید میلادی که کریسمس نام دارد بزرگ‌ترین جشن برای افراد مسیحی محسوب شده و سبک و سیاق و تم منحصربه‌فرد خودش را دارد. هدیه‌های مختلف، بابانوئل، بارش برف و انواع آب‌نبات‌های رنگی از ویژگی‌های اصلی این جشن هستند. بازی‌های ویدیویی یا با ارائه به‌روزرسانی‌های مخصوص به استقبال این جشن می‌روند یا به طور کلی همین سوژه را محوریت گیم پلی خود قرار می‌دهند. بازی Christmas Stories The Christmas Tree Forest از استودیو Elephant Games عنوانی جذاب و معمایی با محوریت همین جشن بزرگ بوده که معماهای جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را برای شما آماده کرده است. به‌تازگی نسخه Collector’s Edition بازی نیز منتشر شده است.

بازی داستان جذابی را در قالب ساده خود روایت می‌کند. مادر شما به شکل مرموزی ناپدید شده اما یک پیام جادویی از سمت او امید را در دل شما زنده نگه داشته است. تعطیلات کریسمس نیز نزدیک بوده و با گشت‌وگذار در شهر خود می‌فهمید که چیز مرموزی از ورود کریسمس به آن جلوگیری می‌کند. حال شما باید با درگیرشدن در ماجراهای جذاب و مهیجی، هم مادر گمشده خود را پیدا کرده و هم کریسمس را نجات دهید.

گیم پلی بازی سبک معمایی و پیدا کردن آیتم‌های مخفی را داشته و بسیار ساده و قابل‌درک طراحی شده است. سبک و سیاق و تم بازی هم کاملاً درخور کریسمس بوده و اشیاء موجود در بازی کاملاً با آن همخوانی دارند. شما باید معماهای مختلف و جذابی را حل کنید، آیتم‌های مخفی را پیدا کرده و در بازی پیش بروید.

نسخه Collector’s Edition بازی تمام محتوای اضافی را شامل می‌شود و چیزهای اختصاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد. وجود یک گربه بامزه و راهنما در کنار شما برای حل کردن معماها، مینی کیم‌های جدید، نقاشی‌ها و موسیقی‌های اختصاصی بازی و مأموریت‌های مخفی از جمله مواردی هستند که در این نسخه انتظارتان را می‌کشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Eastward را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Christmas Stories The Christmas Tree Forest Collectors Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.