دانلود بازی Cities Skylines Airports برای کامپیوتر

Cities Skylines Airports

شبیه‌سازهای ساخت‌وساز از گذشته تا به امروز یکی از جذاب‌ترین عناوین در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده‌اند. در میان این بازی‌های جذاب، ساخت‌وساز شهرهای بزرگ اما سطح دیگری از سرگرمی و لذت را به خورد بازیکن می‌دهد زیرا تمامی جوانب ریز و درشت در آن‌ها وجود داشته و بنا کردن یک شهر از نقطه صفر را به تجربیات شما اضافه می‌کند. بازی Cities Skylines از استودیو Paradox Interactive یکی از بهترین عناوین در این سبک بوده که استاندارد جدیدی در سبک شهرسازی بازی‌های ویدیویی به وجود آورد و تمام جزییات و جوانب در آن رعایت شده است. تابه‌حال بسته‌های الحاقی متعددی برای این بازی منتشرشده که یکی از جدیدترین آن‌ها Airports است.

در بازی Cities Skylines چیزی نیست که نتوانید بسازید و موضوعی نیست که نتوانید مدیریت کنید. همه‌چیز از صفرتا صد ساخت یک شهر را در این بازی باید رعایت کنید. ابتدا باید با یک شهر کوچک شروع کرده و نیازهای اولیه مانند تأمین شبکه آب‌رسانی و برق را در آن ایجاد کنید تا جمعیت شهرتان به‌مرور بیشتر شود. به‌تدریج با افزایش جمعیت، ساختمان‌ها و فناوری‌های جدیدتری برای بنا کردن در شهر برای شما باز می‌شود تا به آهستگی، شهر خود را توسعه دهید.

بازی Cities Skyline را می‌توان دقیق‌ترین شبیه‌ساز شهرسازی موجود در بازار دانست زیرا عناصری بسیاری در آن پیاده‌سازی شده است. از کنترل آلودگی گرفته تا رسیدگی به وضعیت ترافیک، مصرف انرژی، برقراری مسیرهای ارتباطی بین صنایع مختلف، ایجاد شغل، سیاست‌های مالیاتی و… که هر کدام عمق گیم پلی را بیشتر می‌کنند و شاید تجربه بازی را برای برخی افراد چالش‌برانگیز کند. از اصلی‌ترین مواردی که باید مدیریت کنید، بودجه شهر است که توسط آن تمامی فعالیت‌ها کنترل‌شده و پروژه‌های جدید کلید می‌خورند.

در بسته‌های الحاقی مختلفی که برای بازی منتشر شد، چیزهای جدید زیادی را تجربه کردیم. یکی از این بسته‌ها خطوط کشتی‌رانی و صنعت ماهیگیری به شهر اضافه می‌کرد و در دیگری شهرهایی بنا کردیم که محوریت سیاست‌ آن محافظت از محیط‌زیست بود و یا خطوط راه‌آهن مدرن و پیشرفته‌ای را به شهر بزرگ خود اضافه کردیم. در جدیدترین محتوای اضافی بازی که Airports نام دارد فرودگاه‌های بزرگ و بین‌المللی به بازی اضافه شده‌اند تا حمل‌ونقل و تجارت در شهر شما، شکل جدیدی به خودش بگیرد. مدیریت فرودگاه از قیمت بلیت گرفته تا مالیات و مسائل امنیتی بر عهده شما قرار دارد و همچنین می‌توانید محدودیت‌هایی برای پروازها بسته به شرایط در نظر بگیرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Planet Coaster و Cities XXL را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Cities Skylines Airports با وب‌سایت کلوپاستاد بازی  همراه باشید.