دانلود بازی Cities Skylines Sunset Harbor برای کامپیوتر

دانلود بازی Cities Skylines Sunset Harbor

کمتر پیش می‌آید که یک شهر از نقطه صفر ساخته شود و از دل هیچ برج‌های بزرگ و شهربازی و پل‌های عجیب‌وغریب بیرون بیایند. چشیدن لذت ساخت یک شهر و کشاندن مردم به سمت آن تقریباً کاری غیرممکن است اما بازی‌های ویدیویی توانسته‌اند این کار را برای ما راحت کنند. استودیو Paradox Interactive چندین سال پیش بازی Cities: Skylines را ارائه کرد و انقلابی در زمینه بازی‌های ساخت‌وساز پدید آورد. به کار بردن المان‌های کاملاً واقعی در این بازی و روبه‌رو شدن با چالش‌های محیط زیستی ازجمله نکات مثبت این بازی بوده است. توسعه‌دهنده در جدیدترین بسته الحاقی بازی تصمیم به‌اضافه کردن محتوای جدیدی گرفته است و این Cities: Skylines – Sunset Harbor است که شمارا سرگرم خود خواهد کرد.

تابه‌حال محتوای زیادی را برای بازی Cities: Skylines دریافت کرده‌ایم. دریکی از آپدیت‌ها وارد زمستان شدیم و دریکی نیز کسب‌وکار توریسم را دریافت کردیم. قرار گرفتن در نقش یک شهردار که به ساخت‌وساز و آبادانی شهر می‌پردازد اتفاقی فوق‌العاده است و بازی‌های اندکی را می‌توان پیدا کرد که به کیفیت این‌یکی برسند. در این نسخه جدید صنعت ماهی گیری به بازی اضافه‌شده است و می‌توانید با قرار دادن مقرهای مختلفی به ماهی گیری بپردازید. Cities: Skylines – Sunset Harbor هر آنچه در مورد آب و اقیانوس است را پیش روی شما قرار داده است و می‌توانید تصفیه‌خانه فاضلاب شهری بسازید و تمامی آب و فاضلاب شهر را تصفیه کنید. جدا از همه این‌ها سیستم جدید اتوبوس‌رانی نیز می‌تواند شهروندان شمارا میان شهرهای مختلف جابه‌جا کند. با Aviation Club به شهروندان درجه‌یک خود این اطمینان را بدهید که از بهترین هواپیماها در طول سفرهای خود استفاده خواهند کرد و جایگاه مخصوصی برای جت‌های شخصی‌شان تدارک دیده‌اید.

Cities: Skylines – Sunset Harbor شمارا مجاب می‌کند که جای فوق‌العاده‌ای برای ساخت شهر خود با نقشه‌های مختلف پیدا کنید. دریکی از نقشه‌ها با آب‌وهوای استوایی روبه‌رو هستید و دریکی دیگر اما برودت هوا به حدی بالاست که باید فکر سیستم گرمایش را هم داشته باشید. بهترین بخش بازی وجود آموزش‌هایی است که حسابی شمارا با چون‌وچرای بازی آشنا می‌کند. ازآنجایی‌که بازی دقیقاً مشابه واقعیت ساخته‌شده است، مالیات و عوارض نیز بخشی از بازی است. با ورود به صنعت ماهی گیری، نمای جدیدی به شهر خود ببخشید. در این سبک می‌توانید Stellaris و Cities XXL هم نگاهی بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Cities Skylines Sunset Harbor با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.