دانلود بازی Cities Skylines Train Stations برای کامپیوتر

دانلود بازی Cities Skylines Train Stations

شبیه‌سازهای ساخت‌وساز برای طیف گسترده‌ای از افراد جذاب و سرگرم‌کننده هستند. این سبک از بازی‌ها موضوعات متنوعی را در برمی‌گیرد اما اصلی‌ترین آن‌ها ساخت شهرهای بزرگ و توسعه‌یافته است که بیشترین محتوا را هم در دل خود قرار داده است. بازی Cities Skylines از استودیو Paradox Interactive یکی از بهترین عناوین در این سبک بوده که استاندارد جدیدی در سبک شهرسازی بازی‌های ویدیویی به وجود آورد و تمام جزییات و جوانب در آن رعایت شده است. تابه‌حال بسته‌های الحاقی متعددی برای این بازی منتشرشده که یکی از جدیدترین آن‌ها Train Stations است.

در Cities Skylines چیزی نیست که نتوانید بسازید و موضوعی نیست که نتوانید مدیریت کنید. همه‌چیز از صفرتا صد ساخت یک شهر را در این بازی باید رعایت کنید. ابتدا باید با یک شهر کوچک شروع کرده و نیازهای اولیه مانند تأمین شبکه آب‌رسانی و برق را در آن ایجاد کنید تا جمعیت شهرتان به‌مرور بیشتر شود. به‌تدریج با افزایش جمعیت، ساختمان‌ها و فناوری‌های جدیدتری برای بنا کردن در شهر برای شما باز می‌شود تا به آهستگی، شهر خود را توسعه دهید.

در طول این مسیر باید همه‌چیز را مدیریت کنید که یکی از اصلی‌ترین موارد بودجه است. با استفاده از پنل کاربری ساده‌ای، می‌توانید میزان درآمد و خرج‌های شهر را به‌خوبی مدیریت کرده تا برای توسعه‌های آینده به مشکل برنخورید. بحث‌های محیط زیستی، تأمین آب و برق کافی برای تمام نقاط شهر، توجه به بخش آموزشی و سلامتی، ساختن ایستگاه‌های پلیس برای جلوگیری از گسترش جرم و جنایت و بسیاری موارد دیگر همگی در Cities Skylines باید موردتوجه شما باشد. حتی مدیریت جاده‌ها و ترافیک شهری نیز در بازی وجود دارد!

در بسته‌های الحاقی مختلفی که برای بازی منتشر شد، چیزهای جدید زیادی را تجربه کردیم. یکی از این بسته ها خطوط کشتی‌رانی و صنعت ماهیگیری به شهر اضافه می کرد و در دیگری شهرهایی بنا کردیم که محوریت سیاست‌ آن محافظت از محیط‌زیست بود. در بسته الحاقی Train Stations همان‌طور که از اسمش پیدا است، خطوط راه‌آهن به شهرهای بزرگ ما اضافه می‌شوند. اینجا علاوه برساخت ایستگاه‌های قطار مدرن، قابلیت ساخت خطوط مترو را نیز پیدا می‌کنیم تا بیشتر از گذشته به کاهش ترافیک و بهبود حمل‌ونقل عمومی کمک کنیم.

بازی Cities Skylines Train Stations تجربه کاملی از ساخت یک شهر مدرن و توسعه‌یافته را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در این بازی یاد خواهید گرفت که مدیریت یک شهر تا چه حد می‌تواند پیچیده باشد و چه جوانب پنهانی دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Railway Empire و Planet Coaster را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Cities Skylines Train Stations با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.