دانلود بازی Cities XXL برای کامپیوتر

Cities XXL

همه ما دوست داریم یک‌بار هم که شده نقش یک شهردار را به دست بگیریم و برای یک‌بار هم که شده مشکلاتی که هرروز در شهر با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنیم را حل کنیم. به‌هرحال شهردار شدن کار حضرت فیل است و امکان‌پذیر نیست. بازی‌های شهرسازی این امکان را به وجود آورده‌اند که بتوان شهر موردعلاقه خود را ساخت و با ایجاد کارخانه و ها مناطق تفریحی، پولی به جیب زد و مردم را راضی نگه داشت. بازی Cities XXL نیز از دل این ایده بیرون آمده است و استودیو Focus Home Interactive نیز تا توانسته ویژگی‌هایی جدیدی را به بازی اضافه کرده است و کاملاً حس و حال یک شهردار واقعی را درک خواهید کرد.

Cities XXL تنها یک بازی شهرسازی ساده نیست و هزاران شهر می‌توان در دل دنیای آن ساخت و مسئولیت کنترلشان را بر عهده گرفت. اگر نسخه‌های قبلی بازی را تجربه کرده‌اید، باید بگوییم که این‌یکی اندکی متفاوت است و درآن‌واحد می‌توانید شروع به گسترش شهر و ایجاد مناطق مسکونی کنید. راه‌های مختلفی باید بسازید و مناطق مسکونی و بازرگانی را تزئین کنید و ظاهر شهر را به‌دلخواه خود تعیین می‌کنید. می‌توانید شهری فوق صنعتی بسازید که ثانیه به ثانیه پول به جیب شما واریز کند یا اینکه به‌سوی توریستی شدن بروید و جلوه‌های رمانتیک و احساسی شهر را برانگیزید. هر ثانیه پول بیشتری به حسابتان واریز می‌شود و از جانب مخارج اصلاً نگران چیزی نباشید.

قابلیت ارتباط بین شهرها نیز وجود دارد و در Cities XXL قادر به تجارت و ردوبدل کالا نیز هستید. مشکلاتی مانند آلودگی هوا و مالیات همیشه دردسرساز هستند و باید با بودجه‌ای کافی و دست‌پر به سمت حل آن‌ها قدم بردارید. سیستم حمل‌ونقل شهری نیز فوق‌العاده اهمیت دارد و بالاخره باید طوری مردم را سرکار برسانید که بتوانند برای شما پول بسازند و آینده شهر را متحول کنند. مردم در چهار کلاس: بی‌سواد، کارگران ماهر، قشر متوسط و مرفه تقسیم‌بندی شده‌اند و هرکدام کار مخصوص خود رادارند و یکی در کارخانه مشغول است و دیگری در دفتر کارش در بالاترین طبقه برج. البته که مردم مرفه و پول‌دار نیاز به ساختمان‌های خوب نیز دارند و باید مدارس خصوصی و یک سری پاساژهای جدید برایشان بسازید.

چرخه روز و شب به کار گرفته در Cities XXL بسیار کاربردی است و قرار نیست که همیشه روز باشد و بالاخره اوقاتی نیز به استراحت کارکنان اختصاص دارد. بازی‌های شهرسازی در چند سال اخیر مانند مور و ملخ زیاد شده‌اند و Cities XXL در بین آن‌ها چون ستاره‌ای می‌درخشد. تجربه بازی را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Cities XXL با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.