دانلود بازی Clouzy برای کامپیوتر

clouzy

بازی‌های ویدیویی که سبک و سیاقی کارتونی و ساده دارند، برای طیف گسترده‌ای از مخاطبان، به‌خصوص مخاطبان با سن‌های کمتر، مناسب هستند. این بازی‌ها دنیاهایی رنگارنگ و فانتزی به دور از کشت و کشتار و سلاح را برای تجربه و ماجراجویی در اختیار مخاطب قرار می‌دهند. بازی Clouzy از استودیو Tinymoon یکی از همین عناوین بوده که تجربه‌ای لذت‌بخش، بامزه و رنگارنگ را به‌خصوص برای کودکان در دل خود جای داده است تا با گشت‌وگذار در دنیای فانتزی و تعامل با گربه‌های مجازی، آن‌ها را سرگرم کند.

داستان بازی در یک مهدکودک برای ابرها جریان دارد! بیشتر ابرهایی که تاکنون دیده‌اید در آسمان قرار دارند اما برخی ابرهای پشمالوی موجود در این بازی، نیاز به مراقبت و رسیدگی داشته و مهدکودکی برای آن‌ها ساخته شده است. شما در این دنیای عجیب و فانتزی، باید گشت‌وگذار کرده، میوه‌های خوشمزه پیدا کنید و با استفاده از آن‌ها غذاهای مختلفی بپزید. دنیای جادویی و رنگارنگ بازی مملو از ماجراجویی‌های بامزه بوده و عناصری از بازی‌های شبیه‌ساز ساخت‌وساز و کشاورزی نیز در آن حضور دارد.

مهدکودک ذکرشده در مرکز نقشه قرار دارد اما در اطراف آن، سرزمین‌های بسیاری وجود داشته که آماده برای گشت‌وگذار هستند. این مناطق مختلف مملو از موانع و معماهای جذاب هستند. علاوه بر این، رسیدگی به این ابرهای بامزه از دیگر وظایف شما است. این ابرهای جادویی به آب، نور خورشید، غذا و… نیاز خواهند داشت. داشتن یک حیوان خانگی در کنارتان، باعث می‌شود تجربه‌ای لذت‌بخش‌تر را برای خود رقم بزنید، علاوه بر این آشپزی یکی از فعالیت‌های مهم داخل بازی بوده که به‌سادگی پیاده‌سازی شده است. زاویه دوربین اول‌شخص، سادگی کنترل‌ها و دنیای رنگارنگ، تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما در بازی Clouzy رقم خواهد زد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rise The Slime و Ranch Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Clouzy با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.