دانلود بازی Cogen Sword of Rewind برای کامپیوتر

دانلود بازی Cogen Sword of Rewind

بازی‌های اکشن دوبعدی که عناصر پلتفرمر را نیز در دل خود جای داده‌اند، می‌توانند برای طیف گسترده‌ای از مخاطبان سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشند. به‌تازگی اضافه شدن عناصر Souls-like نیز تجربه این عناوین را لذت‌بخش‌تر کرده است و چالش‌های جدیدی را به خورد بازیکن می‌دهند. بازی Cogen Sword of Rewind از استودیو Gemdrops عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که در کنار مبارزات سریع و اکشن، گیم پلی سخت و چالش‌برانگیزی در سبک بازی‌های Souls را نیز برای تجربه در اختیار شما قرار می‌دهد تا مهارت خود را به چالش بکشانید و از آن لذت ببرید.

اگر بخواهیم سطح چالش بازی Cogen Sword of Rewind را بررسی کنیم، بهتر است بدانید که کاراکتر شما تنها با دریافت یک ضربه از سمت دشمنان کشته می‌شود؛ اما نگران نباشید زیرا به دلیل سبک و سیاق آینده‌گرایانه و علمی تخیلی بازی، به لباس مخصوصی مجهز هستید که به شما اجازه می‌دهد زمان را در موقعیت‌های اضطراری، 3 ثانیه به عقب برگردانید. این مکانیک بازگرداندن زمان یکی از کلید‌های اصلی موفقیت در این بازی جذاب است که در کنار مبارزات اکشن و مهیجش، تجربه لذت‌بخشی را برای شما رقم خواهد زد.

داستان بازی مبارزی شجاع بوده که با استفاده از مهارت‌های شمشیرزنی و تکنولوژی پیشرفته تجهیزاتش باید به نبرد با نیروهای شرور برود. محل زندگی او توسط این گروه به‌طورکلی نابود شده و او برای انتقام از هیچ تلاشی دست بر نخواهد داشت. هرج‌ومرج و ماجراهای پرمخاطره‌ای در انتظار شما و این مبارز شجاع خواهد بود. گیم پلی بازی سرعت بالایی داشته و تمامی محیط‌ها با زاویه دوربین دید از بغل، طراحی شده‌اند. عقب برگرداندن زمان، چالش‌برانگیز بودن و گرافیک زیبای هنری از ویژگی‌های بارز بازی Cogen Sword of Rewind است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Hollow Knight را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Cogen Sword of Rewind با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.