دانلود بازی Colossus Down برای کامپیوتر

دانلود بازی Colossus Down

ماجراجویی در دنیای آینده یکی از جذاب‌ترین کارهایی است که می‌توان در قالب بازی‌های ویدیویی انجام داده و از آن‌ها لذت برد. ورود به دنیای مجازی آینده و نبرد با ربات‌ها و سلاح‌های لیزری برای هر کس جذابیت منحصربه‌فردی دارد و تا به امروز عناوین زیادی با محوریت همین سوژه منتشر شده‌اند. بازی Colossus Down از استودیو Mango Protocol عنوانی جذاب و ماجرایی بوده که با سبک و سیاق کارتونی و متفاوتش، دنیای آینده را به خورد شما خواهد داد تا در آن غرق شده و لذت ببرید.

داستان بازی در مورد شخصیتی به اسم Nika بوده که به‌تازگی موفق شده ربات جنگی خودش با نام Mechanika را بسازد. شما باید با او همراه شده و با کنترل کردن این ربات پیشرفته، هر چه سر راهتان قرار می‌گیرد را از بین ببرید، هدف اصلی بازی هم همین امر شرورانه است زیرا کاراکتر اصلی شما از همه‌چیز بدش می‌آید و در تلاش است تا آن‌ها را نابود کند. برای از بین بردن کتاب‌های تاریخ خسته‌کننده، لباس‌های زشت و… آماده باشید.

گیم پلی بازی به شکل دوبعدی و اکشن طراحی شده و از قابلیت Co-op نیز پشتیبانی می‌کند. شما نواری برای منابع اصلی ربات در اختیار دارید که توسط آن می‌توانید حرکت‌های دفاعی و تهاجمی مختلف را اجرا کنید. ربات شما به قابلیت‌های مختلفی دسترسی دارد که به‌تدریج می‌توانید آن‌ها را ارتقا داده و از 8 مدل حرکت ویژه نیز استفاده کنید. در این بازی 18 مرحله مختلف در دنیای آینده‌گرایانه و کارتونی آن در انتظار شما است که هر مرحله سبک و سیاقی متفاوت داشته و دشمنان متنوعی را مقابل شما قرار می‌دهد. سطح چالش‌برانگیز بودن مراحل در حد قابل قبولی طراحی شده و حالتی به اسم Perma Death نیز وجود دارد که در آن حتی اگر یک‌بار بمیرید، باید بازی را از ابتدا آغاز کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cuphead و Pummel Party را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Colossus Down با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.