دانلود بازی Control The Foundation برای کامپیوتر

دانلود بازی Control The Foundation

جسی فیدن، زنی جوان و جویای نام در آسمان‌خراشی در منطقه منهتن، در آسمان‌خراشی را باز می‌کند و قدم‌زنان وارد ساختمان می‌شود. این ساختمان همان مرکز نیروهای فدرال آمریکاست و با قدم گذاشتن در آن به‌یک‌باره همه‌چیز تغییر می‌کند. فعالیت‌های نامعمولی در جریان است و می‌تواند تمام بشریت را به نابودی بکشاند. استودیو Remedy Entertainment تاریخچه بلند بالایی در زمینه تولید بازی‌های عجیب‌وغریب دارد و با عنوان Control توانست همگی را متحیر خود کند. این بازی دنیای عجیبی در دل ساختمان خراشی به روی ما باز کرد که بستن در آن دنیا زحمت زیادی نیاز داشت. این دفعه استودیو با محتوای جدید بازی به نام Control The Foundation برگشته است و خط داستانی جدیدی ایجاد کرده است.

بازی Control در یک برج بلند روایت می‌شود که یک سری آزمایش‌های خطرناک در آن به وقوع پیوسته است و همین باعث شده است که در دنیای ماوراءالطبیعه به سمت انسان‌ها باز شود. در این وسط ریاست سازمان به عهده شما گذاشته می‌شود و شما نیز بدون هیچ چک‌وچانه‌ای اسلحه‌سازمانی و مخفی را به دست می‌گیرید و ماجراجویی خود را شروع می‌کنید. هر بخش از این برج با موجوداتی عجیب‌وغریب پرشده است که تنها سلاح عجیب‌تر شما می‌تواند کارشان را بسازد. این در حالی است که ساختمان بازی پر از سوراخ و سنبه است و انگار تمامی ندارد. سرد آوردن از تمامی ساختمان و بازفرستادن موجودات به همان جهنم‌دره‌ای که از آن آمده‌اند، هدف اصلی شما در این بازی خواهد بود. در عنوان Control The Foundation یک بخش داستانی و یک سری مراحل فرعی به بازی اضافه‌شده است که حسابی شمارا هیجان‌زده و سرگرم می‌کند.

در Control The Foundation حالا Astral Plane با واقعیت یکی شده است و شما باید با قرار گرفتن در مقام شخصیت جسی، در بعدهای مختلفی از هستی سفر کنید و با ماجراجویی‌های جدیدی مواجه شوید. برای شروع این داستان باید تمام مراحل داستانی قبلی را کل کرده باشید و حالا می‌توانید یک خط داستانی جدیدی را دنبال کنید. علاوه بر آن تغییرات زیادی در زمینه مبارزه ایجادشده است و این دفعه قادر به پرتاب کردن سنگ به سمت دشمنان نیز خواهید بود. مراحل فرعی بازی حسابی شمارا سرگرم خود خواهند کرد و البته این دفعه یادتان باشد که دنیای بازی عجیب‌تر از همیشه شده است و همین شمارا تحت تأثیر قرار خواهد داد. این بازی نیازمند صبر و حوصله است و اگر کمی وقت و حوصله به خرج دهید، قدیمی‌ترین خانه می‌تواند شمارا نیز با خود به اعماق تیره و تاریکش بکشاند. در این سبک نگاهی به Quantum Break و Death Stranding بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Control The Foundation با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.