دانلود بازی Creepy Tale 2 برای کامپیوتر

Creepy-Tale-Screen-4

یکی از مهم‌ترین عناصری که می‌تواند یک بازی ویدیویی را محبوب کند، روایت داستانی قوی و عمیق است. اگر سازندگان در قالب بازی‌های خود بتوانند داستانی قوی ارائه دهند، توجه طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به خود جلب می‌کنند. یکی از بهترین ژانرها برای ارائه داستان قوی، بازی‌های معمایی ساده بوده که به دلیل مکانیک‌های ساده گیم پلی، جای مانور بیشتری به سازندگان برای پرداختن به داستان می‌دهند. بازی Creepy Tale 2 از استودیو Creepy Brothers یکی از همین عناوین جذاب بوده که ماجراجویی‌های ترسناک و مهیجی را در دنیایی فانتزی و تاریک به خوردتان می‌دهد.

داستان بازی در مورد پسر جوانی به اسم Lars است که از کلبه پدرش در وسط جنگل خارج شده تا خواهرش را از چنگال نیروهای پلید و شیطانی نجات دهد. این نیروهای شرور، با ورود به قلمرو انسان‌ها، ترس و وحشت را در همه جا گسترش دادند و کودکان را از کانون گرم خانواده ربودند. حال این سرزمین که زمانی مرکز شکوفایی بشر بوده، به مکانی تاریک و محزون تبدیل شده است. خانواده Lars نیز قربانی همین وقایع بوده و پس از ربوده شدن خواهر کوچکش، تصمیم خود را برای طی کردن ماجراجویی پرمخاطره و ترسناکی که به نجاتش ختم شود، گرفته است.

بازی سبک هنری منحصربه‌فردی داشته و تصاویر زیبای دوبعدی زیادی را در آن شاهد خواهید بود. طراحی محیط‌ها و هیولاها بسیار دقیق بوده و اتمسفری عمیق و گیرا را با وجود دوبعدی بودن بازی پدید آورده‌اند. گیم پلی به گشت‌وگذار در محیط‌های مختلفی مثل جنگل، کلبه، مرداب و سایر مکان‌های جادویی و شوم قلمرو خلاصه شده و در طول ماجراجویی‌های خود باید معماهای زیادی را نیز حل کنید. پیدا کردن آیتم‌های مناسب برای عبور از موانع، شما را یاد سبک ساده و محبوب Point & Click خواهد انداخت، با این تفاوت که داستانی قوی و ترسناک را نیز روایت می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Outer Wilds و Five NightAt Freddy’s را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Creepy Tale 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.