دانلود بازی Crusader Kings III برای کامپیوتر

دانلود بازی Crusader Kings III

بازی‌های استراتژی با تم تاریخی جز عناوین پرطرفداری بوده‌اند که بازیکنان خاصی را به سمت خود جذب می‌کنند؛ اما همین عناوین نیز در سبک‌های مختلفی دسته‌بندی شده که هرکدام گیم پلی مخصوص به خود را برای بازیکن ارائه می‌دهند. بازی Crusader Kings III از استودیو Paradox Development عنوانی متفاوت در این سبک است که عناصر جدید بسیاری مانند روابط بین افراد، تیپ شخصیتی و ساخت‌وساز جامعه بر مبنای آن را در بطن گیم پلی خود اضافه کرده است. به‌تازگی بسته الحاقی Royal Court نیز برای بازی منتشر شده است.

در بسته الحاقی Royal Court می‌توانید اتاق گنج و افتخارات مخصوص خودتان را بسازید و گنجینه‌ها و وسایل قیمتی را داخل آن به نمایش بگذارید. این موضوع می‌تواند در تالار اصلی سلطنت شما انجام شود تا هنگامی که بر تخت پادشاهی نشسته‌اید، ابهت بیشتری داشته باشید و ثروت حکومت خود را در معرض نمایش قرار دهید. علاوه بر این سیستم فرهنگی جدیدی به بازی اضافه شده که باعث می‌شود روش‌های جدیدی برای اداره کشور و پیشروی در بازی در دسترس شما قرار بگیرد. اکنون می‌توانید باورهای فرهنگی بزرگ را به زیرشاخه‌های کوچک‌تر تبدیل کنید و تغییرات این تصمیم را در ابعاد بزرگ کشوری مشاهده کنید.

سری بازی Crusader Kings یکی از بهترین عنوان‌های استراتژیک قرون‌وسطایی است که در طول سالیان اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده و شماره سوم آن تمامی عناصر لازم را برای سرگرم کردن شما در دل خود جای داده است. سبک گیم پلی بازی برخلاف سایر بازی‌های استراتژی‌ای است که تابه‌حال تجربه کرده‌اید، تمرکز خود را بر روی عناصر مهمی مثل روابط میان افراد، تیپ شخصیتی و حالات روحی و روانی کاراکترها گذاشته و درواقع افرادی که شما تحت کنترل دارید هرکدام یک نقش مهم را در بازی برای شما بازی می‌کنند.

در بازی شما باید جامعه خود را بنا کنید و سپس آن را توسعه دهید. روش‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌گیرد که انتخاب‌های زیادی را در دسترس خواهد گذاشت. مهم‌ترین عاملی که با آن در بازی دست‌وپنجه نرم می‌کنید، همین افراد جامعه هستند. این عنوان را می‌توان مشابه بازی Sims دانست با این تفاوت که در Crusader Kings شما یک جامعه را به جای خانواده مدیریت و کنترل خواهید کرد. برای مدیریت جامعه روش‌های مختلفی وجود دارد، شاید بخواهید با زور و خشونت حکومت کنید و یا برعکس عادل باشید و به مردم خود اهمیت دهید. تمامی این موارد بر روی خلق‌وخو و رفتار افراد بالارده دربار نیز تأثیر خواهد گذاشت، گاهی ممکن است علیه شما کودتا کنند! به‌نوعی این بازی را می‌توان شبیه‌ساز اداره یک حکومت دانست که تمامی جوانب سیاسی، اجتماعی و اقتصادی آن را به خوردتان خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Civilization VI و Stellaris را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Crusader Kings III Royal Court با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.