دانلود بازی Crystal Crisis برای کامپیوتر

دانلود بازی Crystal Crisis برای کامپیوتر

امروزه نوآوری در صنعت بازی‌های ویدیویی نقش مهمی را بازی می‌کند و برای ساخت عناوین جدیدی که قصد جذب مخاطب دارند، امری ضروری محسوب می‌شود. استودیوهای بازی‌سازی با استفاده از تلفیق ایده‌های مختلف، سعی در ارائه ایده‌های نو هستند. بازی Crystal Crisis از استودیو Nicalis عنوانی چندنفره و جذاب بوده که با تلفیق مبارزات اکشن و گیم پلی‌ای مشابه بازی تتریس، می‌تواند ساعت‌های طولانی شما را سرگرم نگه دارد. شاید در نگاه اول گمان کنید که با یک بازی مبارزه‌ای سر و کار دارید اما گیم پلی بیشتر شبیه به بازی‌های معمایی و پازل محور است.

نکته جالب این بازی، وجود 20 شخصیت برای مبارزه است که در میان آن‌ها، کاراکترهای معروفی از بازی‌های دیگر مانند Binding of Isaac و Astro Boy نیز حضور دارند. پس از ورود به میدان نبرد، شما گیم پلی‌ای مشابه تتریس را تجربه خواهید کرد که با چیدن بلوک‌های همرنگ کنار هم، امتیاز کسب کرده و ضربه‌های مهلکی را توسط کاراکتر خود وارد خواهید کرد. کمبوهای شما همگی بستگی به این دارد که به چه میزان بتوانید بلوک‌های بیشتری را از بین ببرید. در بازی بیش از 40 مدل کمبو و ضربه وجود دارد که برای آزاد کردن هر کدام باید رنگ‌های متفاوتی را کنار هم بچینید.

هر کاراکتری که انتخاب می‌کنید، ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته و حرکات دفاعی و تهاجمی مختلفی را ارائه می‌دهد. گیم پلی تمرکز اصلی‌اش را بر روی تجربه چندنفره آن مقابل سایر افراد گذاشته و بیشترین لذت را در این حالت به خوردتان می‌دهد. شما می‌تواند علاوه بر تجربه بازی به‌صورت محلی روی یک سیستم، به‌صورت آنلاین نیز مقابل سایر بازیکنان قرار بگیرید و مهارت خود را در حل پازل‌های بلوک رنگی و مبارزات به چالش بکشانید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Pummel Party و It Takes Two را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Crystal Crisis با وب‌سایت کلوپ استاد بازی باشید.