دانلود بازی Cuphead برای کامپیوتر

Cuphead

Cuphead یکی از بازی‌های مستقل و بسیار مورد انتظار امسال هست که به‌تازگی برای کنسول Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشرشده است، این بازی که توسط دو برادر کانادایی و با بودجه بسیار محدودی تولیدشده دارای گرافیک دو بعدی و طراحی دهه‌ی 90 میلادی است و تاکنون توانسته امتیازات بسیار بالایی را نیز از سوی منتقدان دریافت کند، گیم پلی این بازی تنها دارای چند مکانیسم ساده است اما شما باید بتوانید با همین چند حرکت ساده که در بازی وجود دارند از پس غول‌های قوی بازی برآیید و در مراحل بازی پیشروی کنید.

داستان Cuphead در مورد دو برادر که در اصل دو فنجان هستند است، این دو برادر با شیطان یک شرط می‌بندند و این شرط را به شیطان می‌بازند، حال این دو برادر باید در دنیایی عجیب غریب به مبارزه با موجودات وحشتناک و غول‌های قدرتمند بپردازند تا بتوانند دین خود را به شیطان ادا کنند.

تمام مکانیسم بازی Cuphead خلاصه می‌شود در پریدن از روی برخی موانع و پیشروی در بازی، در برخی مراحل شما با معماها. پازل‌های عجیب‌وغریبی نیز مواجه می‌شوید که باید باهوش خود از پس آن‌ها برآیید، در پایان هر مرحله شما با یک غول منحصربه‌فرد که قدرت مخصوص به خود را دارد روبه‌رو می‌شوید شما باید برای رفتن به مرحله‌ی بعد حتماً از پس غول آن مرحله برآیید. برای مثال دریکی از مراحل شما باید با غول آن مرحله به انجام بازی شطرنج بپردازید و او را مغلوب کنید.

همان‌طور که گفته شد طراحی مراحل و شخصیت‌های بازی Cuphead از کارتون‌ها و انیمیشن‌های دهه‌ی 90 میلادی الگوبرداری شده است، بازی در بحث گرافیک فنی حرفی برای گفتن ندارد، چون Cuphead یک بازی دوبعدی است، اما در بحث گرافیک هنری و طراحی شخصیت‌ها و محیط Cuphead یک شاهکار وصف‌نشدنی است که چشم هر گیمری را به خود خیره می‌کند.

Cuphead بدون شک جزو بهترین بازی‌های مستقل چند سال اخیر صنعت گیم است که می‌تواند باگیم پلی خلاقانه‌ی خود و همچنین گرافیک هنری بی‌نظیرش شمارا جلوی کنسولتان میخکوب کند.

هم اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت کلوپ استاد بازی دانلود کنید.