دانلود بازی Daemon X Machina برای کامپیوتر

daemon x machina

دانلود بک اپ Epic Games بازی Daemon X Machina

سبک و سیاق آینده‌گرایانه در بسیاری از بازی‌های ویدیویی دیده می‌شود و این سوژه جذاب را به شکلی متفاوت و گاهی اکشن به خورد مخاطب می‌دهند. امروزه طیف گسترده‌ای از بازی‌های علمی تخیلی وجود داشته که مملو از ربات‌های پیشرفته، نبردهای جذاب با سلاح‌های آینده‌گرایانه و ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده هستند. بازی Daemon X Machina از استودیو Marvelous عنوانی اکشن با همین سبک و سیاق بوده که کنترل ربات‌های پیشرفته جنگی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به کمک آن‌ها، از بشریت در مقابل خطرهای مختلف دفاع کنید و امید جدیدی را در دل آن‌ها زنده نگه ‌دارید.

شما عضو گروهی به اسم Outer هستید که پس از وقایع آخرالزمانی Moonfall تشکیل شده‌اند. واقعه Moonfall در اصل پس از ظهور هوش مصنوعی قدرتمند و شروری پیش آمد و بشریت را تا سر حد انقراض پیش برد. حال شما باید با استفاده از ربات‌های پیشرفته و جنگی خود، امید تازه‌ای در دل بشریت زنده کنید و به مبارزه با ربات‌های شرور تحت کنترل این هوش مصنوعی بروید. آیا آماده‌اید تا یکی از مهیج‌ترین ماجراجویی‌های علمی تخیلی و آینده‌گرایانه خود را تجربه کنید؟

گیم پلی بازی با زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده و سرعت و اکشن بالایی در آن پیاده‌سازی شده است. رباتی که در اختیار دارید دارای اجزای مختلفی بوده که هر کدام قابلیت ارتقا و شخصی‌سازی دارند. این تنوع بالا در ارتقا قطعات و شخصی‌سازی ربات‌ها، از ویژگی‌های بارز و جذاب بازی Daemon X Machina است که تجربه آن را به‌شدت سرگرم‌کننده می‌کند. شما به طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها و تجهیزات ویژه آینده‌گرایانه برای ربات خود دسترسی دارید که با پیشروی در مراحل به دست می‌آورید. گیم پلی اکشن بازی نیز هیجان بی‌حدومرزی را به خوردتان می‌دهد تا به‌صورت تک‌نفره یا Co-op از نابود کردن ربات‌های شرور لذت ببرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Nier Automata را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Daemon X Machina با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.