دانلود بازی Darkest Dungeon 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Darkest Dungeon 2

اگر بخواهیم یکی از موفق‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی نوبتی اخیر را که در دنیایی فانتزی و تاریک جریان داشت معرفی کنیم، قطعاً نام Darkest Dungeon بر سر زبان‌ها می‌آید. این بازی موفق ترکیبی از عناصر نقش‌آفرینی عمیق، طراحی دنیای فانتزی و لاوکرفتی و Roguelike بود که در دنیایی تاریک و فانتزی روایت می‌شد. علاوه بر داستان‌پردازی عمیق، مکانیک‌های چالش‌برانگیز بازی و مبارزات نوبتی جذابش، آن را به یکی از موفق‌ترین بازی‌های این ژانر تبدیل کرد. این محبوبیت، مسیر را برای ساخت دنباله بازی هموارتر کرد و به‌تبع آن، استودیو Red Hook با معرفی بازی Darkest Dungeon 2 به تقاضای طرفدارانش پاسخ داد.

سازندگان با هوشمندی، تمامی عناصر موفق شماره اول را به این بازی منتقل کرده‌اند و در کنار آن‌ها، مکانیک‌های جدیدی را معرفی کرده تا هم تجربه جدیدی به خورد طرفداران دهند و هم از اصول کلاسیک خود فاصله نگیرند. این بازی داستان امید، پشتکار و اراده را روایت می‌کند و به ما یاد می‌دهد در زمان‌های سخت و هرج‌ومرج، نباید منتظر تقدیر بمانیم و باید سرنوشتمان را خودمان رقم بزنیم، حتی اگر ضعف‌های بسیاری داشته باشیم…

اولین تغییر بازی، استفاده از یک درشکه برای قهرمان‌ها بوده که آن‌ها را در جاده‌ای مرموز و خطرناک به سمت جلو می‌برد. شما ابتدا قهرمان‌های خود را دور هم گرد آورده و سفر خود را در این جاده نفرین‌شده آغاز خواهید کرد. درشکه شما ویژگی‌های زیادی داشته و می‌توانید اجزای مختلفش را ارتقا دهید. سبک Roguelike بازی اینجا هم حضور پررنگی داشته و هر راند می‌تواند متفاوت از دیگری شکل بگیرد. شکست نیز پایان راه نبوده و داستان شما دائم با قهرمان‌های جدیدی ادامه پیدا می‌کند.

اگر بتوانید قهرمان‌های خود را برای مدت زیادی زنده نگه‌دارید، آن‌ها در کنار یکدیگر همکاری بیشتری خواهند داشت و کار گروهی قوی‌تری ارائه می‌دهند. فراموش نکنید که باید بین هر ماجراجویی و مبارزه، به آن‌ها فرصتی برای استراحت و گفت‌وگو دهید تا نفسی تازه کنند و برای ادامه دادن، آماده‌تر شوند. انیمیشن مبارزات سبک و سیاقی نیمه سه‌بعدی به خودش گرفته و روح تازه‌ای به بازی بخشیده است تا هم دنیای تاریک و ترسناک بازی را بهتر درک کنید، هم از تجربه‌ای جدید و مدرن از دنیای Darkest Dungeon داشته باشید. سایر عناصر کلاسیک بازی اول به‌صورت دست‌نخورده وارد Darkest Dungeon 2 شده‌اند و فقط سازندگان آن‌ها را بهبود داده‌اند تا بهترین و کامل‌ترین تجربه را به خورد خود دهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Library of Ruina و Slay the Spire را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Darkest Dungeon 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.