دانلود بازی Darksiders III Keepers Of The Void برای کامپیوتر

دانلود بازی Darksiders III Keepers Of The Void

سری بازی Darksiders طرفداران بسیار زیادی دارد و این بازی زمانی حتی با عنوانی همچون God of War مقایسه می‌شد. بعد از دو نسخه فوق‌العاده از بازی، استودیو Gunfire Games شروع به ساخت نسخه جدیدی از بازی کرد و این‌طور بود که یکی از پیچیده‌ترین نقشه‌های این فرانچایز در Darksiders III ایجاد شد. داستان در میانه سیاره نابود از جنگ و ویران‌شده زمین (جنگ بین بهشت و جهنم که تعادل دنیا را به‌هم‌ریخته است و گناهان اصلی هم در این وضعیت حسابی دارند صفا می‌کنند!) جریان دارد و باید Fury را در ماجراجویی‌اش برای از بین بردن 7 گناه مرگبار اصلی، یاری نماییم. این بار استودیو بازی بعد از عرضه بسته الحاقی Darksiders III – The Crucible که تجربه جدیدی به بازی اضافه کرد، DLC تازه‌ای به نام Darksiders III – Keepers of the Void را منتشر کرده است که لذت بازی را دوچندان می‌کند.

داستان Darksiders III – Keepers of the Void کمی بعد از اتفاقات نسخه دوم رقم می‌خورد و اکنون جنگ به خاطر اتفاقات نسخه اول دربند کشیده شده است به جرم خیانت و از “مرگ” هم هیچ‌کس خبری ندارد. فیوری هم که می‌خواهد رهبر سواران آخرالزمان باشد از سوی انجمن قبول می‌کند که 7 گناه اصلی را نابود کند، زمین که حالا در میان جنگ بهشت و جهنم تبدیل به ویرانه‌ای شده است، محلی برای جولان دادن 7 گناه اصلی و هیولاها و موجودات تغییر شکل یافته‌ای که بردگان آن‌ها هستند شده است. محصول THQ Nordic، دقیقاً به همین حالت شکل فیزیک مناسبی را در فرمت فانتزی و تخیلی دنیایش ارائه می‌کند و همین هم باعث فاصله گرفتن مخاطب از نقطه‌ی درست قضاوت آن می‌شود. طوری که بازهم همه‌چیز در عین ضعف داشتن، بی‌اغراق قابل‌پذیرش باشد. بسته الحاقی جدید بازی اما Fury را به مکان جدیدی می‌برد و این بار خطری قدیمی پیدا می‌شود. باید به حل معماها پرداخت و دشمنان جدید را به خاک و خون کشانید.

تمام این مصیبت کشیدن‌ها در آپدیت جدید برای به دست آوردن زره جدیدی به نام The Abyssal است و همچنین سطح خشونت بازی را نیز به آخرین حد ممکن خود رسانده است. بازی Darksiders III – Keepers of the Void ادامه ماجراجویی‌های Fury در قلب سرزمین خشم و گناه است. نسخه اول سری Darksiders بیشتر بر معماهای محیطی و ذات ماجرایی بازی تمرکز داشت و نسخه دوم بیشتر به سمت المان‌های اکشن نقش‌آفرینی رفت، اما اکنون درDarksiders III شاهد ترکیب خیلی متعادلی از هردوی این‌ها هستیم و معماهای جذاب پلتفرمینگ و باز کردن راه‌ها و مناطق مخفی راداریم. تجربه این بازی را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Darksiders III Keepers Of The Void با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.