دانلود بازی Darksiders III The Crucible برای کامپیوتر

دانلود بازی Darksiders III The Crucible

Darksiders III The Crucible ادامه‌ی سری پرطرفدار Darksiders است که توسط THQ Nordic منتشر شده است. پس از ورشکست شدن خالق Darksiders، THQ، تصور می‌شد که این سری فراموش می‌شود اما یک کمپانی‌‌ نوپا با تغییر نام خود به THQ Nordic، این سری را خریداری کرد و Darksiders III The Crucible را معرفی کرد. این بازی در سبک Hack and Slash است و با دوربین سوم شخص، مبارزاتی سریع و جذابی را به شما ارائه می‌دهد. بازی یک محیط جهان آزاد را به بازیبازها ارائه می‌دهد و معماهای زیادی در محیط بازی وجود دارد. این بازی توسط Gunfire Games توسعه‌یافته و THQ Nordic بازی را روانه‌ی بازار کرده است.

داستان بازی، موازی با وقایع دو نسخه‌ی قبل است؛ شما در نقش یکی از چهار سوارکار افسانه‌ای به نام Fury هستید. او سوارکار آخرالزمان به حساب می‌آید و به دنبال شکار و کشتن هفت گناه کبیره به دستور انجمن Charred است. شخصیتی به نام Lord of the Hollows کمک‌های زیادی را به شما در طول بازی خواهد کرد و توانایی‌های قدرتمندی را به Fury می‌دهد.Lord of the Hollows یک شخصیت مثبت نیست و اهداف خاص خود را دارد که این‌گونه از شخصیت‌ها را زیاد در دنیای Darksiders می‌توانید پیدا کنید. داستان بازی جذاب و سرگرم‌کننده است و شما را در بخش‌های خاصی از بازی، ذهن شما را شدیداً درگیر می‌کند.

دربسته الحاقی جدید بازی Darksiders III به نام Crucible باید آستانه تحمل خود را بسنجید و دوام آوردن در دنیای بازی به سادگی دفعه‌های قبلی نیست. قوانین کاملاً ساده هستند. هرگاه وارد The Crucible شوید، با فردی برخورد می‌کنید که شما را از تمام چالش‌های روبه‌رویتان آگاه می‌سازد و بعدازآن است که 101 موج از دشمنان مانند مور و ملخ روی سر شما می‌ریزند و فقط می‌توانید صدای کلیک را بشنوید. البته قبل از آن لازم است که یک مرحله خاص را بگذرانید و بعد از آن است که موج 25 به بعد شروع می شود و امان از شما خواهد برد. همان طور که گفتیم مرحله جدیدی به نام گناه دوم بعد از بیست و پنجمین موج حمله پدیدار می‌شود و به همین صورت باید بعد از هر 25 موج، یک مرحله جدید را پشت سر بگذارید. این بسته الحاقی جایزه‌های جذابی برای بازیکنان آماده کرده است و می‌توانید زره‌های جدید و البته آیتم‌های به‌دردبخوری دریافت کنید. چالش آخری که پیش روی شما است از همه‌ی آن‌ها سخت‌تر است و باید موجودی به نام Wicked K را به خاک و خون بکشانید. یادتان باشد که تنها قدرتمندترین جنگجوها قادر به دسترسی به Crucible هستند و باید گناه اول را به‌عنوان ورودی شکست دهید و پس از آن باید از اسم‌ورسمی که به دست آورده‌اید دفاع کنید. The Crucible سخت‌ترین چالشی است که در DarkSiders III با آن مواجه خواهید شد.

در بازی شما خواهر دو شخصیت War و Death را کنترل می‌کنید که این شخصیت، غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین شخصیت از بین چهار سوارکار است. در مبارزه، او از شلاق، شمشیر، چاقو و جادوهای مختلف استفاده می‌کند که سبک مبارزه‌ای او، تفاوت‌های قابل‌توجهی با War و Death دارد. Fury می‌تواند شکل‌های مختلفی به خود بگیرد که در این شکل‌ها، می‌تواند از قدرت‌ها و سلاح‌های خاص و متفاوتی استفاده کند؛ برای مثال یکی از این شکل‌ها، شکل آتشین او است که قدرت‌ها و سلاح‌های توانمند آتشی را به او اضافه می‌کند. دشمنان نسبت به نسخه‌های قبلی، قوی‌تر هستند اما در تعداد کمتری به شما حمله می‌کنند که تعدادی از دشمنان را در نسخه‌های قبلی، مشاهده کرده‌اید. همانند نسخه‌های قبلی، پازل‌ها و معماهای محیط، بخشی جدا نشدنی از بازی هستند که شلاق Fury، تأثیر زیادی در حل کردن این معماها دارد. همانند نسخه‌ی اول و برخلاف نسخه‌ی دوم، سیستم ارتقای level و ساخت آیتم در بازی وجود دارد. دنیای بازی با پیشرفت شما، خطرناک‌تر می‌شود و چالش‌های سخت‌تری در مقابل شما قرار خواهد گرفت که مانع از حوصله سربر شدن بازی می‌کند.

اگر از طرفداران سری Darksiders یا سبک Hack and Slash هستید، Darksiders 3 یک تجربه‌ی جذاب و سرگرم کننده خواهد بود که به این زودی‌ها فراموش نمی‌شود. این بازی، ریشه‌های دو نسخه‌ی قبلی خود را نگه داشته است و با اضافه کردن المان‌های جدید، تجربه‌ای ناب را به شما ارائه می‌دهد.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.