دانلود بازی Dead by Daylight برای کامپیوتر

دانلود بک اپ Epic Games بازی Dead by Daylight

دانلود بازی Dead by Daylight

 

ژانر وحشت در بازی‌های ویدیویی عناوین زیادی را زیر سایه خودش پرورش داده و سوژه‌های زیادی هم در آن مطرح شده‌اند. از زامبی‌ها گرفته تا ترس‌های روانی و عناوینی که بقا را محوریت اصلی خود قرار می‌دهند. یکی از بازی‌های متفاوتی که ژانر وحشت را با سبکی جدید معرفی کرد، عنوان Dead by Daylight از استودیو Behaviour Interactive بود که در سبک آنلاین چندنفره، پنج بازیکن را وارد یک نقشه می‌کرد که چهار نفر گروه بازمانده‌ها را تشکیل داده و یک نفر در نقش قاتل خطرناک ظاهر می‌شود.

هدف بازی مشخص است، قاتل باید با استفاده از قابلیت‌ها و قدرتی که دارد، تمامی بازمانده‌ها را پیدا کرده و به زندگی آن‌ها پایان دهد تا پیروز راند شود. در مقابل بازمانده‌ها باید با همکاری و کار گروهی، از دست قاتل فرار کرده و اسیر او نشوند تا بتوانند جان سالم به در ببرند. زاویه دوربین گروه بازمانده‌ها سوم شخص بوده که به آن‌ها دید بهتری از موقعیت و محیط‌های نقشه می‌دهد؛ اما قاتل با زاویه دوربین اول‌شخص بازی کرده و تمام تمرکزش پیدا کردن و به قتل رساندن قربانیان است.

بازمانده‌ها می‌توانند با یکدیگر همکاری کرده و یا خودخواه باشند و فقط بقای خودشان مهم باشد، در هر صورت هدف این است که بدون اسیر شدن از نقشه فرار کنند. نکته‌ای که حائز اهمیت است این بوده که هر راند از بازی، نقشه‌ای متفاوت را شکل می‌دهد و تمامی عناصر موجود در آن به‌صورت تصادفی قرار می‌گیرند. این امر باعث می‌شود کار بازمانده‌ها سخت‌تر شده و هیچ دو راندی از بازی شبیه به هم نباشد. نقش قاتل به طیف گسترده‌ای از موجودات مخوف دسترسی دارد، از قاتل‌های زنجیری گرفته تا موجودات ماوراءالطبیعه و تخیلی. در به‌روزرسانی‌های جدید بازی شخصیت محبوب Nemesis و یا Hellraiser نیز حضور داشته و می‌توانید از آن‌ها در نقش قاتل استفاده کنید.

هر دو گروه قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند که با بازی کردن و کسب امتیاز می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. این قابلیت‌ها تنوع بسیار زیادی داشته و برای سلایق مختلف در گیم پلی کافی هستند. هم به‌عنوان بازمانده و هم به‌عنوان قاتل، باید به‌خوبی شرایط محیط و موقعیت‌ها را یاد بگیرید تا برای رسیدن به هدف خود راحت‌تر باشید. این موضوع که همواره با بازیکنان واقعی در تعامل هستید، گیم پلی را بسیار عمیق‌تر و سرگرم‌کننده‌تر کرده است. رقیب انسانی هیچ‌وقت قابل پیش‌بینی نیست و سبک و سیاق ترسناک اتمسفر بازی باعث می‌شود که تجربه‌ای مهیج و بسیار هولناک را در محیط آن داشته باشید.

بازی هم درزمینهٔ گرافیکی و تصویرپردازی و هم در صدا و موسیقی به‌شدت قوی ظاهر شده و این عناصر تجربه ترسناک شما را در نقش بازمانده‌ها به سطح دیگری می‌برد. اگر در نقش قاتل هم بازی می‌کنید، لذت کشتن و پیروزی بر یک گروه چهارنفره با استفاده از قدرت و تصویر ترسناکی که دارید می‌تواند بسیار زیاد باشد. تجربه این بازی را به‌تمامی افراد علاقه‌مند به ژانر وحشت و همین‌طور فیلم‌های سبک Slasher پیشنهاد می‌کنیم.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های GTFO و Back 4 Blood را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Dead by Daylight با وب‌سایت کلوپ استاد بازیهمراه باشید.