دانلود بازی Deathloop برای کامپیوتر

دانلود بازی Deathloop

زمان سوژه‌ای است که بسیاری از سازندگان بازی‌های ویدیویی امروزه بیشتر به آن می‌پردازند. بازی ویدیویی TimeShift که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد یکی از بازی‌های شوتر اول‌شخصی بود که موضوع زمان را وارد بطن گیم پلی‌اش کرد. عنوان انحصاری Returnal هم لوپ زمانی را عنصر اصلی گیم پلی خود قرار داده و حال سازندگان در Arkane Studios عنوانی با همین درون مایه ساخته که آن را Deathloop نام گذاری کرده اند. محوریت اصلی بازی Deathloop نیز لوپ زمانی است.

بازی در سال ۱۹۶۰ جریان دارد. شما در بازی در نقش یک قاتل حرفه‌ای به نام Colt بازی می‌کنید. او مأموریت دارد تا 8 هدف مختلف را در سرتاسر شهر از بین ببرد؛ اما این شهر در جزیره‌ای به نام Blackreef قرارگرفته که به دلیلی نامعلوم در یک لوپ زمانی اسیرشده است و در پایان روز، دوباره همه‌چیز از اول تکرار می‌شود. یک چرخه تکراری بی‌پایان. Colt در این شرایط باید قبل از پایان روز تمام 8 هدف خود را بکشد و همین‌طور با پیدا کردن رازهای پنهان این جزیره، از شر این لوپ زمانی خلاص شود. ظاهراً شکستن این چرخه ارتباط نزدیکی به کشتن این 8 نفر دارد…

نکته‌ای که در این بازی اهمیت دارد و از اسم آن هم پیداست همین لوپ زمانی تکرارشونده است. شما باید در طول 24 ساعت مأموریت خود را به پایان برسانید در غیر این صورت همه‌چیز به حالت اول برمی‌گردد و روز بار دیگر تکرار می‌شود. همچنین در طول این ماجرا اگر بمیرید بازهم اسیر این تکرار شده و پیشروی خود را از دست خواهید داد. به‌جز این مورد، گیم پلی بازی شبیه به عناوین Dishonored منتشرشده توسط همین استودیو است. شما علاوه بر استفاده از سلاح‌های گرم مختلف، امکان استفاده از مخفی‌کاری و پارکور را هم دارید و برای هر نبرد می‌توانید روشی جدید را برگزینید.

همچنین هرکدام از این 8 هدف شما مسیر روتین و مشخصی در طول روز دارند و حجم زیادی از وقت شما باید برای یادگرفتن این روتین و پیدا کردن بهترین روش برای به قتل رساندن آن‌ها صرف شود. سازندگان ادعا کردند کلید پیروزی در این بازی یادگرفتن زیر و روی شهر در طول 24 ساعت است تا در پیشروی‌های مکرری که انجام می‌دهید بتوانید بهترین مسیر را برای انجام مأموریت خود پیدا کنید و لوپ زمانی را بشکنید.

بازی در کنار 10 مدل سلاح مختلفی که در اختیار شما قرار می‌دهد، قابلیت‌های مختلفی مانند Blink کردن که کاراکتر شما را در مسافتی کوتاه جابه‌جا می‌کند نیز در دسترس Colt قرار داده تا عمق گیم پلی‌اش بیشتر شود. ترکیب قابلیت‌ها و تفنگ بازی چیزی است که Arkane Studio آن را به‌خوبی با سری Dishonored به ما نشان داده و Deathloop نیز از این قاعده مستثنا نیست. تجربه این بازی که محوریتش لوپ زمانی بوده و عناصر مختلف دیگری مانند مخفی‌کاری و مبارزات اکشن را هم در خودش جا داده قطعاً لذت‌بخش و سرگرم‌کننده خواهد بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Returnal و Dishonored را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Deathloop با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.