دانلود بازی Deaths Door برای کامپیوتر

دانلود بازی Deaths Door

امروزه شاهد ظهور بازی‌های زیادی که توسط استودیوهای کوچک ساخته‌شده‌اند هستیم. باوجوداینکه این عناوین، بودجه و نیروی انسانی بسیار کمی پشت آن‌ها بوده، اما گاهی بسیاری از عناوین طراز دنیای بازی‌های ویدیویی را پشت سر گذاشته و به عناوین بسیار موفقی تبدیل می‌شوند. بازی Death’s Door از استودیو Acid Nerve عنوانی اکشن و ماجرایی بوده که توسط یک تیم خوش‌ذوق ساخته‌شده و این تیم تنها متشکل از 2 نفر است!

شما در این بازی نقش یک موجود شبیه به کلاغ را بازی می‌کنید که در دفتری مشغول به کار است. شغل او مانند فرشته مرگ، ورود به جهان‌های مختلف و جمع‌آوری ارواح و عبور آن‌ها به دنیای آخرت است. اولین صحنه‌های بازی، نمایی از دفتر محل کار او را با تم سیاه‌وسفید نشان می‌دهد. اما ماجرا زمانی که یکی از ارواحی که به شما سپرده‌شده دزدیده می‌شود، عوض‌شده و درگیر داستانی پرمخاطره شده و مجبورید پا به سرزمین‌هایی بگذارید که مرگ تابه‌حال قدم نگذاشته و روح‌های عجیب و سرکشی در آن سکونت دارند.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین ایزومتریک پیاده‌سازی شده و تلفیقی از مبارزات و حل کردن معماهای سبک پلتفرمر است. مراحل بازی متشکل از دنیاهای مختلفی است که هرکدام سبک و سیاق خاص خود را داشته و دشمنان متفاوتی را در خود جای‌داده‌اند. برای مثال وارد محیط‌های جنگلی می‌شوید که رئیس آن بخش یک موجود قورباغه شکل بوده و یا وارد کوهستان‌های برفی شده که مملو از جانورانی شبیه به Yetti ها است. کاراکترتان با استفاده از شمشیر قرمزرنگ خود در برابر دشمنان رفته و آن‌ها را به درک واصل خواهد کرد.

به‌جز مبارزات، استفاده از هوش و ذکاوت برای حل کردن معماهای مختلفی که مانند بازی‌های پلتفرمر طراحی‌شده‌اند برای پیشروی در بازی ضروری است. بازی از اینکه شما را به چالش بکشاند ترسی ندارد و در بسیاری از مناطق، باید عکس‌العمل و هوش را هم‌زمان خرج کنید تا بتوانید جان سالم به در ببرید. گرافیک جالب و آبرنگی بازی نیز محیط‌های رنگارنگ و زیبایی را برای گشت‌وگذار پیاده‌سازی کرده است. اینکه چنین بازی کاملی توسط یک تیم 2 نفره طراحی و ساخته‌شده واقعاً حیرت‌انگیز است!

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Torchlight 3 و Dungeons and Dragons: Dark Alliance را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Deaths Door با وب‌سایت کلوپ استاد بازی  همراه باشید.