دانلود بازی Deep Rock Galactic Modest Expectations برای کامپیوتر

دانلود بازی Deep Rock Galactic Modest Expectations

آسمان دیگر رنگ آبی ندارد، همه‌چیز به عجیب‌ترین حالت ممکن رسیده است و سفینه شما نیز از بخت سیاهتان روی سیاره‌ای ناشناس فرود می‌آید و در تاریکی محض وارد غاری خواهید شد که آرام می‌فهمید بازگشتی از آن نخواهید داشت. بازی Deep Rock Galactic یک شوتر اول‌شخص گروهی بسیار هیجان‌انگیز است که المان‌هایی از فضای پیرامون و فرازمینی ها را درنبردی به‌ظاهر ناپایان قرار می‌دهد. استودیو Ghost Ship Games همان ابتدا شمارا به محیطی ترسناک می‌کشاند که با دنیای واقعی ما تفاوت زیادی دارد و آنگاه داخل مکانی غار مانند گیر خواهید افتاد و باید رگبار گلوله‌های خود را نثار دشمنانی کنید که حسابی تنشان می‌خارد و تا تکه و پاره نشوند دست از سر شما درنخواهند داشت.

در این به‌روزرسانی که به‌روزرسانی شماره 34 ام بازی است، دشمنان سرسخت جدیدی به بازی اضافه‌شده‌اند. در کنار این سلاح‌های جدید و تغییرات در سلاح‌های فعلی موجود در بازی، از دیگر افزودنی‌های این به‌روزرسانی هستند. همچنین دو مدل هشدار جدید در مراحل وجود داشته که شما را از حضور دشمنان مختلف مطلع می‌سازند. در مورد بخش پروفایل‌های ذخیره‌سازی بازی نیز شما می‌توانید ذخیره‌سازی‌های متفاوتی را درصورتی‌که از Mod ها استفاده می‌کنید داشته باشید.

بازی Deep Rock Galactic قوانین بسیار ساده‌ای دارد. همان ابتدا با محیط تاریک و تخیلی بازی آشنا خواهید شد و بعدازآن به یک غار پر از آدم فضایی‌ها وارد می‌شوید و باید علاوه بر اینکه حواستان به حمله آن‌ها باشد، آیتم‌های نایابی را نیز جمع‌آوری کنید. تجربه بازی به‌صورت تک نفره و همچنین گروهی در اختیار شماست و می‌توانید در گروه‌های چهارنفره به جستجو در این ناکجاآباد بپردازید و راه خود را میان این آشفته‌بازار پیدا کنید. هرچند که موجودات تخیلی و تادندان‌مسلح منتظر حضور مبارک شما هستند. در این میان باید به هم‌تیمی خود اتکا کنید و از پشتیبانی آن‌ها استفاده کنید وگرنه کل کهکشان برای نجات شما کافی نخواهد بود. برای جنگیدن در مقابل آدم فضایی‌ها، چهار کلاس شخصیتی متفاوت پیش روی شما قرارگرفته است. می‌توانید شخصیت تفنگچی را انتخاب کنید و در تیراندازی دست بالایی داشته باشید یا اینکه مهندس شوید و بقیه را پشتیبانی کنید.

تخریب مهم‌ترین هدف بازی Deep Rock Galactic است. باید بتوانید راه خودتان را از میان تاریکی غار بازکنید و مرحله را به‌سلامت پایان دهد. در این راه ممکن است دیواری پیش روی شما قرار بگیرد و نیاز به دریل کاری داشته باشد و خوشبختانه کلاس شخصیتی برای این وجود دارد و برای همین است که می‌گوییم گروهی این بازی را پیش ببرید وگرنه شانس کمی برای بقا خواهید داشت. در آخر تصمیم در اختیار شماست، می‌توانید آرام و بی‌سروصدا حرکت کنید یا اینکه مانند رامبو و فیلم هندی وسط گله‌ای از فرازمینی ها بپرید و روی آن‌ها آتش بگشاید. البته که آن‌ها نیز روز روشنتان را سیاه خواهند کرد! هیجان عجیبی در دل این بازی وجود دارد و نمونه آن را هیچ کجا پیدا نخواهید کرد. در این سبک نگاهی به Borderlands 3 و Destiny 2 بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Deep Rock Galactic Modest Expectations با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.