دانلود بازی Defense Zone 3 Ultra HD برای کامپیوتر

Defense Zone 3

بازی‌های سبک Tower Defense ابتدا به‌عنوان نقشه‌هایی فرعی در دل بازی‌های استراتژیک ظاهر شدند و به‌نوعی مستقل نبودند. بازیکنان در این نقشه‌ها با ساختن مواضع و بناهای دفاعی، باید در برابر موج‌های متعددی از حمله دشمنان مقاومت می‌کرد. جذابیت این سبک باعث شد که استودیوهای بازی‌سازی، دست به ساخت بازی‌های Tower Defense مستقل بزنند تا این تجربه در سطح بالاتری برای مخاطبان در دسترس باشد. بازی Defense Zone 3 Ultra HD از استودیو Artem Kotov عنوانی با همین سبک و سیاق بوده که نبردهای جذاب و تاکتیکی را به خوردتان خواهد داد.

این بازی که شماره سوم و مورد انتظار این سری است، ویژگی‌های جدیدی مانند سلاح‌ها و مراحل جدید را وارد چاشنی کار کرده تا تجربه لذت‌بخش‌تری را در اختیار طرفدارانش قرار دهد. اصول بازی همان اصول همیشگی است، شما باید با استفاده از برج‌ها و ساختمان‌های دفاعی خود در برابر حمله دشمنان مقاومت کنید فقط در این شماره از بازی، دشمنان سرسخت‌تر شده و چالش‌های بیشتری سر راه شما قرار خواهد گرفت.

شما در بازی Defense Zone 3 Ultra HD به سلاح‌ها و برج‌های دفاعی جدیدی دسترسی خواهید داشت که تاکتیک و شرایط نبرد را تغییر خواهند داد. بازی دارای 4 درجه سختی متفاوت بوده که هرکدام با توجه به مهارت شما می‌توانند انتخاب شوند. علاوه بر این شما به 8 برج دفاعی، 8 قابلیت تهاجمی ویژه و مراحل مختلفی در فصل‌های چهارگانه دسترسی دارید که استراتژی پیروزی در هرکدام متفاوت و جذاب خواهد بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Bloons TD 6 و Orcs Must Die 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Defense Zone 3 Ultra HD با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.