دانلود بازی Democracy 4 برای کامپیوتر

دانلود بازی Democracy 4

بازی‌های مدیریتی و شبیه‌ساز امروزه تنوع بسیار بالایی دارند و این تنوع باعث شده تا تجربیات متعددی در سوژه‌های مختلف در اختیار مخاطبان قرار بگیرد. امروزه می‌توان مدیریت یک باشگاه ورزشی را بر عهده گرفت، شهردار بود، یک زندان یا باغ‌وحش را مدیریت کرد و یا حتی تبدیل به رئیس‌جمهور کشور شد. بازی Democracy 4 از استودیو Positech Games عنوانی جذاب در همین سبک بوده که شما را به بالاترین رده‌های یک حکومت تبدیل می‌کند تا در نقش نخست‌وزیر و رئیس‌جمهور، کشور را اداره کرده و از آن لذت ببرید.

گیم پلی بازی با وجود اینکه موضوع پیچیده‌ای را روایت می‌کند، ساده طراحی شده تا بتوانید در کنار نکات آموزشی، از بازی لذت ببرید. تمامی روابط سیاسی و مهم به شکل نمودارهایی ساده به یکدیگر متصل می‌شوند و تمامی جوانب اداره یک حکومت به شکلی جذاب برای شما نمایش داده خواهد شد. در این بازی تمامی مهارت و دانش شما به چالش کشیده خواهد شد و به‌خوبی می‌توانید سواد سیاسی خود را در آن بالا ببرید و در عین حال، از تجربه یک بازی ویدیویی سرگرم شوید.

شما در بازی Democracy 4 کاملاً با منوها و نوشته‌ها سر و کار دارید و باید با تنظیم موارد و روابط مختلف، اداره مملکت را بر عهده بگیرید. علاوه بر رسیدگی به امور بین‌المللی و داخلی و تمامی جوانب کشور، باید هدف خود را طوری تعیین کنید که بتوانید محبوبیت خود را در دوران ریاست حفظ کرده و رأی مردم را برای دوره جدید نیز به دست آورید، در غیر این صورت باید از صندلی قدرت خداحافظی کنید. پیروزی در انتخابات و اداره کشور، اصلی‌ترین هدف در این بازی بوده و محتوای جذاب و عمیقی را در دنیای سیاست به خوردتان خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Imperator: Rome و Tropico 6 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Democracy 4 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.