دانلود بازی Diplomacy Is Not an Option برای کامپیوتر

diplomacy is not an option

تلفیق سبک‌ها در بازی‌های ویدیویی یکی از مهم‌ترین عناصر برای ارائه نوآوری است و بسیاری از استودیوهای سازنده، ریسک این کار را به جان می‌خرند. اگر بتوان عناصر محبوب و موفق ژانرهای مختلف را به‌خوبی کنار یکدیگر قرار داد، بازی جذاب و مهیجی خلق می‌شود که در تمامی جوانب سرگرم‌کننده است. بازی Diplomacy Is Not an Option از استودیو Door 47 عنوانی بوده که عناصر بازی‌های استراتژیک، ساخت‌وساز و Tower Defense را در کنار یکدیگر و به شکلی سرگرم‌کننده در اختیار شما قرار خواهد داد تا ساعت‌ها در محیط فانتزی و مجازی آن سرگرم شوید.

شما در این بازی نقش یکی از پادشاهان منطقه را خواهید داشت که تلاش برای اداره سرزمینش در صلح و صفا داشته اما به‌اجبار درگیر نبردها و هرج‌ومرج‌های بسیاری شده است. حال که سراسر اطراف سرزمینش را دشمنان تشکیل داده‌اند، تنها گزینه، جنگ و خونریزی است. اینجا خبری از دیپلماسی نبوده و پاسخ شمشیر را باید با شمشیر داد. به بازی Diplomacy Is Not an Option خوش‌آمدید!

گیم پلی بازی تلفیقی از عناصر بازی‌های استراتژیک، ساخت‌وساز و همچنین Tower Defense است. شما باید با جمع‌آوری و مدیریت منابع، ابتدا قلعه بزرگ و مستحکمی بسازید و برای آن برج‌های دفاعی متعددی طراحی کنید. منابع حیاتی مثل آب، غذا، چوب و سنگ و آهن ممکن است کمیاب شوند و مدیریت آن‌ها نکته‌ای کلیدی برای موفقیت خواهد بود. دنیای فانتزی بازی دارای عناصر جادویی نیز هست که باعث می‌شود قدرت‌های مختلفی مانند گوی‌های آتشین در اختیار شما قرار بگیرد. علاوه بر این شما می‌توانید تکنولوژی قلمرو خود را با تحقیق در شاخه‌های مختلف پیشرفته کنید و با ابزارهای مدرن‌تری وارد دنیای بازی شوید. مبارزات در سبک استراتژی لحظه‌ای طراحی شده و برای دفاع در برابر حملات برج‌های دفاعی و نیروهای نظامی شما نقش مهمی بازی خواهند کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rimworld و Timberborn را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Diplomacy Is Not an Option با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.